2733
2734
عنوان

شوهرم پسر میخواد

| مشاهده متن کامل بحث + 4181 بازدید | 112 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شوهرمم بیشتر واسه همین میگه پسر که کسی نتونه حرفی بزنه اخه همش میگن ایشالا پسر بیاری و این حرفا،یه د ...

باداین حرفا من واقعا بازم ازت عذرمیخوام زود قضاوت کردم 😔😔😭😢😢توروخدا ببخش منو خواهش میکنم

2728
دقیقا با کیت وسونو هزارکوفت دیگه روزتخمک گذاری اقدام کردم دخترشد تاخدانخوادنمیشه

دقیقا منم همین کارو کردم نگاه کسایی که رژیم هم گرفتن پسر دار شدن خدا خواسته تا خدا نخواد برگی از درخت نمیفته بخاطر همین فک میکنن با رژیم بوده.

دخترم زندگیمه❤️
من آرزومه دختر دار بشم  واقعا دختر داشتن لیاقت میخواد من نداشتم  چون خدا بهم دادو ازم &nbs ...

خیلی باید فکر باز باشه تا قدر دختر رو دونست عزیزم ایشالا یه دخمل دیگه خدا بهت میده

تو رو سننه قربونت برم که من عقایدم چیه🥰
2738
خواهش میکنم  بعدشم قرص ویتامین ایی و فولیک اسید هروز خودت و همسر استفاده کن خودت روزی که میخا ...

ویتامین ای داخل واژن؟ 

خودت امتحان کردی؟ 

خدایا توکل میکنم به خودت(از رحمت من ناامید نشوید) 
میشه توضیحی در مورد رژیمتون بدین واینکه از داروهای تحریک‌ تخمک و امپولهای ازادسازی هم استفاده کردین ...

سر خود سه ماه لتروزول و آمپول آزادسازی استفاده کردم که نتیجه نگرفتم،ماهی که باردار شدم از روز ۳ تا ۹ پریودی شبی یه دونه لتروزول خوردم و از روز دوم پریودی تا روز سیزدهم پریودی روزی دو ساشه پودر اینوفولیک خوردم.رژیمم بیشتر از سه ماه طول کشید چون باردار نمیشدم،رژیم رو ادامه میدادم،رژیم مشترک که دیگه جزئی از زندگیمون شده چون عادت کردیم دیگه،ماکارونی تعطیل،شاید دو هفته یه بار،فست فود اصلا،مرغ خیلی خیلی خیلی کم،خرما خیلی زیاد،تخم کدو زیاد،شربت عسل،چایی با دارچین،زنجبیل،هل و خرما،روغن محلی،میوه و سبزی زیاد،زنجبیل تازه و فلفل سیاه حتما داخل غذا،گوشت گاو و گوسفند،ابگوشت با نخود فراوان.من خودم ویتامین ای،دی،بیوتین،زینک،اسیدفولیک روزانه استفاده میکردم.همسرم ویتامین سی هر روز و ویتامین ای،دی،زینک گاهی میخورد.

وقتی تخمک گذاری دارم،درد پهلو میگیرم،از وقتی درد خفیف پهلو شروع شد نزدیکی داشتم تا سه شب،روز ۱۳،۱۴،۱۵ پریودیم.اول خودم ارضا بعد همسرم،بعد از نزدیکی خرما و عسل خوردم و یه ساعت به پهلوی راست خوابیدم.

سر خود سه ماه لتروزول و آمپول آزادسازی استفاده کردم که نتیجه نگرفتم،ماهی که باردار شدم از روز ۳ تا ۹ ...

خیلی ممنون عزیزم لطف کردی ،، فقط یه سوال ویتامین سی رو اگه خانم بخوره اشکالی داره؟؟

خیلی ممنون عزیزم لطف کردی ،، فقط یه سوال ویتامین سی رو اگه خانم بخوره اشکالی داره؟؟

نه منم گاهی میخوردم،ولی خیلی کم میخوردم،همیشه نه.یادم رفته بود بگم،قبل از همه این کارها اول آقا باید آزمایش بده تا معلوم بشه اسپرمش قویه یا نه.

2706