2733
2739
عنوان

مانانا اسهال نوزاد چجوریه؟

80 بازدید | 10 پست

دخترم از صبح دوبار پی پی زررررد و ابکی داشت. دومیش زیادتر بود(باعرض معذرت)

دوروزه عرق کلپوره و شاتره خوردم ممکنه ازون باشه؟

اگه دیگه نه لایک کردم نه ریپلای بدون کامنتت رو نخوندم 😉

خخخ دو بار فقط ،بابا برای نوزاد تا ده بار هم طبیعیه

خدا تو دستمو بگیری،شاید به مو برسه ولی پاره نمیشه/قسمتی از دلنوشته میرزا تقی خان امیرکبیر در شب قدر:خدا،امیر تویی،کبیر تویی،تقی همون شاگرد آشپزه،تو راه رو بهم نشون بده .../ کار خوبه خدا درست کنه،سلطان محمود کیه( اینو سرچ کنید)/خدا هر کی که این امضا رو میخونه حس خوشبختی رو بهش اعطا کن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چن وقتشه..چرا اینارو میخوری نخور عزیزم

._. استادمون‌میگفت‌:ماشینو‌که‌طراحی‌میکنن یه‌آینه‌کوچیک‌میزا‌رن‌واسه‌‌نگاه‌کردن‌به‌عقب یه‌شیشه‌بزرگ‌میزارن‌واسه‌دیدن‌جلو همونقد‌ر محدود‌به‌گذشته‌نگاه‌کنید نگاهتون‌به‌جلو‌باشه!"میفهمین‌کِه‌چی‌میگم.. #زندگی‌ذره‌کاهیست که‌کوهش‌کردیم... مامان یه پسر کوچولو هستم^^
2731
چن وقتشه..چرا اینارو میخوری نخور عزیزم

چهل و چهار روزشه

دکتر طب سنتی گفت بخورم. چون شیرم سنگینه گفت بخور شیرت صاف بشه. فکر کنم خودم زیاده روی کردم 

الان میگن تاهشت باردر روز اگه شکم بچه کارکنه اسهال نیست از نهمی به بعد اسهال حساب میشه .......هر چی هم بیشتر دفع داشته باشه بدبوتر میشه...وبوی زهم میده

دیدم دست سردار زمین افتاد روبه کربلا زدم فریاد زدم فریاد...خوندم گاهی روضه ی تن قاسم...گاهی شعر اکبر ناظم...زدم فریااااااددد....ای اهل حرم میرو علمدار نیامد....اااااااییی دل مشو آرام که دلدار نیامد...یارهست توحرم هنوزعلمدار هست...علم حیدر کرارهست...سپهدار هست.....میریم  پرچم صهیون رومیندازیم ...یه حرم مدینه میسازیم که سردااااررر هسسستتتت....ماااالشگرذوالفقارصاحب الزمانیم....مااااا لشگر انتقام سخت شهدااایییممم#ما_ملت_شهادتیم.    #ما_ملت_امام_حسینیم.....#انتقام_سخت.      مرگ برآمریکا مرگ بر اسرائیل.  مالشکرذوالفقارصاحب الزمانیم......مالشکرانتقام سخت شهداییم...یا حسین
چهل و چهار روزشه دکتر طب سنتی گفت بخورم. چون شیرم سنگینه گفت بخور شیرت صاف بشه. فکر کنم خودم زیاده ...

خب بچه تا یکی دو ماه اینجور هست.ولی زیاده رویی نکن

._. استادمون‌میگفت‌:ماشینو‌که‌طراحی‌میکنن یه‌آینه‌کوچیک‌میزا‌رن‌واسه‌‌نگاه‌کردن‌به‌عقب یه‌شیشه‌بزرگ‌میزارن‌واسه‌دیدن‌جلو همونقد‌ر محدود‌به‌گذشته‌نگاه‌کنید نگاهتون‌به‌جلو‌باشه!"میفهمین‌کِه‌چی‌میگم.. #زندگی‌ذره‌کاهیست که‌کوهش‌کردیم... مامان یه پسر کوچولو هستم^^
2738
الان میگن تاهشت باردر روز اگه شکم بچه کارکنه اسهال نیست از نهمی به بعد اسهال حساب میشه .......هر چی ...

اره این دوبار بو میداد

وای خدا چیکارش کنم

اخه همیشه روزی یکبار پی پی میکنه 

نه مشکل نداره،یه بار میبینی پنج روز پی پی نمیکنه اونم طبیعیه

خدا تو دستمو بگیری،شاید به مو برسه ولی پاره نمیشه/قسمتی از دلنوشته میرزا تقی خان امیرکبیر در شب قدر:خدا،امیر تویی،کبیر تویی،تقی همون شاگرد آشپزه،تو راه رو بهم نشون بده .../ کار خوبه خدا درست کنه،سلطان محمود کیه( اینو سرچ کنید)/خدا هر کی که این امضا رو میخونه حس خوشبختی رو بهش اعطا کن

از قدیم وندیم میگفتن گر صبر کنی زغوره حلواسازی صبرکن ببین چی میشه .....فوقش میبریش دکتر برااسهالش دارو میگیری....بعدم بچه هرچی بزرگتر میشه شیر بیشتری میخوره وحجم مدفوعش هم بیشتر میشه......کم کم تنظیم میشه وتوهم بهتر اجابت مزاج بچه ات رو میشناسی 

دیدم دست سردار زمین افتاد روبه کربلا زدم فریاد زدم فریاد...خوندم گاهی روضه ی تن قاسم...گاهی شعر اکبر ناظم...زدم فریااااااددد....ای اهل حرم میرو علمدار نیامد....اااااااییی دل مشو آرام که دلدار نیامد...یارهست توحرم هنوزعلمدار هست...علم حیدر کرارهست...سپهدار هست.....میریم  پرچم صهیون رومیندازیم ...یه حرم مدینه میسازیم که سردااااررر هسسستتتت....ماااالشگرذوالفقارصاحب الزمانیم....مااااا لشگر انتقام سخت شهدااایییممم#ما_ملت_شهادتیم.    #ما_ملت_امام_حسینیم.....#انتقام_سخت.      مرگ برآمریکا مرگ بر اسرائیل.  مالشکرذوالفقارصاحب الزمانیم......مالشکرانتقام سخت شهداییم...یا حسین