2058
2047

زومبه😐👋

فقط 2 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
( 💛🌻𝐋𝐈𝐃𝐀💛🌻 ) زرتشت چون اين سخن را بگفت باز در مردم نگريست و خاموش شد آن‌گاه با دلِ خود گفت : اينان مي‌ايستند و مي‌خندند اينان مرا در نمي‌يابند من را دهاني بهر اين گوش‌ها نيست آيا نخست مي‌بايد گوش‌هاشان را فرو كوفت تا بياموزند كه از راه چشم بشنوند يا مي‌بايست همچون كُوس و واعظانِ توبه غريو بر كشيد؟يا اينان تنها گنگان را باور دارنداينان را چيزي‌ست كه بدان مي‌بالند چه مي‌نامند آن مايه‌ي به خود باليدن را ( فرهنگ)مي‌نامند اش ...از وقتی توی سایت دیدم ملاک خوشبختی از نظر دخترهای تازه به بلوغ رسیده بودن جنس مذکر توی زندگیشونه ... یا تمام فکر و ذکر زن های بالغ  جادو و پبشگویی و یا چشم و هم چشمی و بدگویی از خاندانه شوهر... تصمیم گرفتم سکوت کنم برای همیشه....... اما کاش میشد فرهنگ‌ غلط ایران رو تغییر داد........هرگز با احمق ها بحث نکنید!آنها اول شمارا تا سطح خودشان پایین میکشند ،سپس با تجربه یک عمر زندگی در آن سطح ،شما را شکست می دهند👁️👁🧡هه ر بژی کورد🧡🖤این روزا برگشتم به لاک تنهایی عجیب و غریب خودم .. بخاطر همینه که دیگه مثل قبل خندون نیستم و مفصل حرف نمیزنم😅زیاد حوصله ی توضیح ندارم.... اگه نیستم علاوه بر خصوصی خرابم دلیلش اینم هست.... شرمندم🖤💙مهرآنای عزیزم...توی تاپیک هام چالش ناشناس هست.. منتظر پیامتم💙

جودی ابوت

❤فهمیده ام "معمولی" بودن شجاعت میخواهد. آدم اگر یاد بگیرد "معمولی" باشد، نه نقاشی را میگذارد کنار، نه دماغش اگر "معمولی" است را عمل میکند، نه غصه میخورد که ماشینش "معمولی" است، نه حق غذا خوردن در یکسری از رستورانهای "معمولی" را از خودش میگیرد، نه حق لبخند زدن به یکسری آدمها را، نه حق پوشیدن یکسری لباسها را... حقیقت اینست که "ترین ها" همیشه در هراس زندگی میکنند، هراس سقوط در لایه آدمهای "معمولی"، و این هراس میتواند حتی لذت زندگی کردن، نوشتن، درس خواندن، نقاشی کشیدن، ساز زدن، خوردن و پوشیدن را از دماغشان دربیاورد.تصمیم گرفته ام خودِ "معمولی ام" را پرورش دهم، نمیخواهم دیگر آدمها مرا فقط با "ترینهایم" به رسمیت بشناسند. از حالا به خودِ " معمولی ام" عشق میورزم و به آدمها هم اجازه دهم به منِ "معمولی" عشق بورزند.❤

خرید بهترین هندز فری های سامسونگ

2059

انه شرلی و جودی

دوست دارم ب اون مویی ک میریزه یا اون دندونی ک خراب میشه بگم احمقا چرا متوجه نیستین ما تو یه تیمیم😑 _ دلم یه اکیپ شادِ بیشعور میخواد ک فقر فرهنگی توش بیداد کنه😁  _ فقط یه دختر میتونه 6 ساعت با دوست صمیمیش تلفنی حرف بزنه بعد بگه حالا بقیه شو ببینمت بهت میگم😑 _ انقد بعضیا بیشعورن ک خود بیشعورم انقد بیشعور نیس😁 _ هیچکس لیاقت اشک های تو را ندارد و کسی هم ک چنین ارزشی دارد ، باعث اشک ریختنت نمیشود 🙂 _ من ادم خوش سلیقه ای هستم ولی پول کافی برا اثباتش ندارم😁 _ بخندین ولی وابسته نشین من موندنی نیستم😎 _ تو دنیایی ک 51 بر17 بخش پذیره هیچ چیز از هیچکس بعید نیس😐_ کمی فک کردم ، دیدم در حقیقت این گیاها هستن ک دارن ما رو پرورش میدن بهمون اکسیژن میدن ، تا رشد کنیم در اخر بمیریم کود شیم تا مارو مصرف کنن😁  _تجربه ثابت کرده برا بعضیا چه برینی چه بمیری یکیه ، پس برینید ک بعدا دلتون نسوزه 😁_از ادمایی که خوراکیامو بهشون تعارف میکنم و اونام میخورن متنفرم 😐  _الان از طرز ماسک زدنتون میفهمم چجوری ناخواسته باردار میشین 😐_ عده ای در این جهان با بهترین امکانات از زندگی لذت میبرند ، اما وعده ی زندگی در جهان دیگری را ب مردم میدهند!!                                      
2062

قطره آب و ابر ?

{به چی فکر میکنی}{پیش خودت فکر کردی خدایی که هرچی دلت خواست بتونی بهم بگی}{من فقط حرف خدام رو قبول دارم}{چون اگه از نظر کسی دیوونه باشم آخرش عزیز خدام}{میخوای مفت بگو مهم اینه پیش من دیوونه بازی های توئه}{آخر سر برای این کارهات راهی تیمارستان میشی}{ولی خودم چی}{به یه جایی میرسم که حتی فکرشُ نمیکردی}{سنگ بهم پرت میکنی}{من باهاشون یه قلعه میسازم}
1718