1874
2061

بخت پریشان ما

ظاهـر سلـبریتی،باطـن بیـزنسـی                           مثل شاه راه میرم،چون برام مهم نیس شاه کیع      https://t.me/Hich_zh چنل نوشتع ها و دکلمم      انسان. ناصحیحی هستم در تمام ابعاد.                    هیتلرم خوبع ها اما من عاشق با پنبع سر بریدنای چرچیلم                                            این کینع شتری نیست،زخم عمیقع.تو نمیتونی تا ارنج دستتو کنی تو قفسع سینه من و شیش ماه بعد،یکسال بعد که با دیدن دستات وحشت میکنم بهم بگی کینع ای.خیر کینع ای نیستم،زخم خوردع ام•.         دروغ چرا من به اینکع بعضیا از من خوششون نمیاد افتخار میکنم....              غذا تو گلوتون گیر کردع،من هم محکم میتونم بزنم به پشتتون هم میتونم بشینم و براتون دعا کنم .کدومو انتخاب میکنید؟!        

علائم کرونا داری؟

از طریق سایت زیر میتونید با 1500 پزشک متخصص آنلاین گفتگو کنی

2032

زن دوم ، فیلم فشنگیع

امروز ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ از امروز تصمیم گرفتم هیچ موقع هیچ موقع با هیچ کسی دعوا نکنم و بی احترامی ممنوع ، این یه قانون تو زندگی منه ، احترام به دیگران احترام به شخصیت خودمه ، احترام میذارم و آروم صحبت میکنم ، هیچکسی صدای بلند منو نمیشنوه ، من رؤیام بهترین ورژن شخصیت خودم.
2050

بمب یک عاشقانه 

من هیلی احساساتی شدم وقتی دیدم

میشه لطفا واسه خونه دار شدنمون و حل مشکلاتمون یه دعا یه صلوات یا هرچی که دوست داشتین انجام بدین 😊😊😊دوستای خوبم امیدوارم و از ته دلم میخواد شما هم به ارزوهای قشنگتون برسین و اگر مشکلی دارید برطرف شه😇😇😇