2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شوهرم غلط زیادی کرده بود چندبار محکم زدم تو سینه اش و‌صورتش مامانش گفت مگه چلاقی؟ وایسادی کتک میخوری ؟ بزن تو دهنش شوهرم گفت کسی جلو نیاد بذار سبک بشه حق داره رفتم دست مادر شوهرم رو گرفتم گفتم از خونه من برو بیرون عرضه داشتی بچه ات رو ادب میکردی که کتک نخوره حالا هم برو بیرون دخالت نکن تو  زندگی من زندگی منه بخوام میسازمش بخوام اتیشش میزنم 

belfijoon هستم                                                                 
2728

شوهرم با خواهر ش بحثش شد مادرشوهرم گفت زندگی ما همیشه سر نازان و بچه اش جهنم میشه (عصبانی بوده این حرف و زده خودشم یادش نیست)شوهرم شنید تو‌اتاق بودیم اومد شوهرم کفت حالا زن و بچه من زندگیتون و جهنم کردن اونم گفت من کی این حرف و زدم رو به من گفت انقدر خرف بازی نکن نفرینت میکنما منم گفتم نفرین ناحق به خودتون بر میگرده خداروشکر شوهرم با گوشای خودش شنید وگرنه من خودمو میکشتم قبول نمیکرد مادرش این حرف و زده باشه

مگه آدم یادش میره بهش چی گذشت تا گذشت‌.‌...
2738
الان باهم خوبین  این اتفاق کی افتاده؟

این اتفاق حدود ۴ سال پیش افتاد الان با هم خیلی خوبیم بعد اون اتفاق یکماه با همسرم قهر کامل بودم یعنی سکوت مطلق نه غذا میدادم بهش نه هیچی بعدش کلی فکر و مشاوره گرفتم و الان زندگیم فوق العاده است پیشرفتمون عالی بود با همسرم شدیم بهترین رفیق همدیگه کلا انگار یه تلنگر بود که هردو لازم داشتیم 

belfijoon هستم