2058
2061

تا حالا بحثمون نشده

فقط 13 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تو خواب دیدم مثل قدیم 😔 داره بهم میخنده زهرا (س) ... زخم منو رها کنید ... خودش میاد میبنده زهرا(س)😭 هیچکی نمیشه برا من ... مانند زهرا(س)❤❤ ❤  از ما که گذشت ...الهی هیچکس از سفر جا نمونه😭😭😭😭 السلام علیک یا اباعبدالله الحسین علیه السلام  این صدای تپش قلبم نیست ، در حسینیه ی دل سینه زنیست ❤😓

علائم کرونا داری؟

از طریق سایت زیر میتونید با 1500 پزشک متخصص آنلاین گفتگو کنی

2032

یکبار گفت دیگه دخالت نمیکنم کار ب زندگیت ندارم گفتم خوب میکنی تا الان هم زیادی سرتون تو زندگی بنده بوده با صدای بلند بعد اون هفت ماهه در  حد سلام حرف زدیم 😬

فقط 17 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همیشه آخرش خوبه،اگه بد بود بدون  آخرش نیست      وقتی که تو رفتی و لبت نیست،به قرآن                       لنگ است بساطِ قم و این صنعتِ سوهان                    از روی لب توست که در حاشیه قم/هی شعبه زده حاج حسین و پسرانش 😍😍😍🤪🤪                             چشم هایت عقیق اصل یمن /گونه هاقاچ سیب لبنانی /تو بخندی شکسته خواهد شد /قیمت پسته های کرمانی 

بحث نکردیم

ی چیزیو مطمعن بودم میدونست و باید بهم میگفت نگفته 

داشت قسم میخورد خبرنداشته گفتم خودت باورت میشه؟خیلی ناراحت بودم

من نظرمو ميگم لطفا اگه مخالف هستيد ريپلاي نكنيد قرار نيست همه مثل هم فكر كنن
2062

خونه نزدیکش گرفتم بی خبر میومد هرروز 

نامرتب بود خونه بهم گفت ها اینا کثیفه وفلان ...

ب متلک 

منم گفتم عزیزجون طرف ما همه زنگ میزنن بعد تشریف میارن 

پاشد رفت 

ولی دیگ هزسری اومد دیک براتمیزی چیزی نگفت 

فقط 17 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای شادی روح مادروخواهرم ی صلوات میفرستین ❤️

شوهرم بیکار بود  پدرشم خر پوله  و روز خاستگاری گفت خودم هزینه ها رو میدم  و خیلی هم خسیسه    واقعا اذیت شدیم  خلاصه ی شب قرارشد شوهرم برم سرکار گفتم خداروشکر میخاد بره سرکار  دیگ زجر نمیکشیم    مامانش میخاست بترکه  قررررمز شد    

من از اظهار نظرهای دلم فهمیدم       عشق هم صاحب فتواست  اگر  بگذارند.        
الان با هم خوبین؟ 

نه هفت ماهه سر سنگین هستیم با مادرش و خواهراش حرف می‌زنیم در حد سلام. حال شما.. پدزش کلا قهره باهام 😒ب

فقط 17 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همیشه آخرش خوبه،اگه بد بود بدون  آخرش نیست      وقتی که تو رفتی و لبت نیست،به قرآن                       لنگ است بساطِ قم و این صنعتِ سوهان                    از روی لب توست که در حاشیه قم/هی شعبه زده حاج حسین و پسرانش 😍😍😍🤪🤪                             چشم هایت عقیق اصل یمن /گونه هاقاچ سیب لبنانی /تو بخندی شکسته خواهد شد /قیمت پسته های کرمانی 

شوهرم غلط زیادی کرده بود چندبار محکم زدم تو سینه اش و‌صورتش مامانش گفت مگه چلاقی؟ وایسادی کتک میخوری ؟ بزن تو دهنش شوهرم گفت کسی جلو نیاد بذار سبک بشه حق داره رفتم دست مادر شوهرم رو گرفتم گفتم از خونه من برو بیرون عرضه داشتی بچه ات رو ادب میکردی که کتک نخوره حالا هم برو بیرون دخالت نکن تو  زندگی من زندگی منه بخوام میسازمش بخوام اتیشش میزنم 

belfijoon هستم                                                                 
1718