2058
2061
عنوان

وقتی با شوهرتون قهرید چیکار میکنید؟

1431 بازدید | 110 پست

من ۳ روزه قهرم وقت اومدنش همه برقارو خاموش میکنم و یه قرص خواب میخورم و میخوابم نه شام و نه چایی هیچی درست نمیکنم چون بد جور دلمو شکسته شما چیکار میکونید؟

گناه من سادگی بود .

علت قهرتون چیه؟

السَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللَّهِ وَ عَلَی الاَْرْواحِ الَّتی حَلَّتْ بِفِناَّئِکَ عَلَیْکَ مِنّی سَلامُ اللَّهِ [اَبَداً] ما بَقیتُ وَ بَقِیَ اللَّیْلُ وَ النَّهارُ وَ لاجَعَلَهُ اللَّهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّی لِزِیارَتِکُمْ اَلسَّلامُ عَلَی الْحُسَیْنِ وَ عَلی عَلِیِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَصْحابِ الْحُسَیْنِ

چطور یک روزه اندامی زیبا  داشته  باشیم  ؟

2032
2050
بهش شک دارم احساس میکنم با دختر همسایه ارتباط داره

وای خیانت خدا کمکت کنه 😔😔

السَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللَّهِ وَ عَلَی الاَْرْواحِ الَّتی حَلَّتْ بِفِناَّئِکَ عَلَیْکَ مِنّی سَلامُ اللَّهِ [اَبَداً] ما بَقیتُ وَ بَقِیَ اللَّیْلُ وَ النَّهارُ وَ لاجَعَلَهُ اللَّهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّی لِزِیارَتِکُمْ اَلسَّلامُ عَلَی الْحُسَیْنِ وَ عَلی عَلِیِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَصْحابِ الْحُسَیْنِ

من   اگه باشم کار خودمو میکنم فقط محل نمیدم بهش

فقط 35 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
😍😍😍😍  روزای خوبی  در راهه       تیکر بارداری نیست                         قبل از  صفر شدن تیکر با ارزوم میرسم امسال سال منه😍😍😍😍😍😍😍 مطمئنم

اصلا اجازه قهر نمیده ،،بعضی وقتا دوست دارم هیچ حرف نزنم گیر میده هرکار میخای بکن ولی ساکت نشو حرف بزن

مدت زیادیست در را نیمه باز گذاشته ام ، نه تو می آیی نه خیالت می رود ..........آنقدر حض می کنم بااانو صدایم می کنی 😍یا که خاتووون تمام قصه هایم می کنی😍 
1718