2737
2734
عنوان

پدر شوهرم زنگ زد به شوهرم گف بیاین افطار

| مشاهده متن کامل بحث + 920 بازدید | 51 پست

نه خوب کاری کردی بگو بابای توام باید زنگ میزد ب من میگفت

زن و شوهر دیگه یکی هستن وقتی ازدواج میکنن درسته احتراما باید حفظ بشه ولی دبگه هرسری هم نمبشه که به هر دونفر زنگ زد... وقتی جایی زنگ میزنن به یکیتون دعوت میکنن ینی هر دو دعوتین تنهایی ک دعوت نمیکنن

اینو به شوهرت بفهمون، 

نه اینجوری ذره ذره رابطه خدشه دار میشه، سعی کنید با مثل ۲ تا رفیق باشید، خوب نیست دعوت افطاری نزدیکترین کس که اینهمه دوست تون داره رد کنید، پدر مادرها رو نباید چشم انتظار گذاشت عزیزم

ساقی بیا کعشق ندا میکند بلند.....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خودش باعث شد که تو هم این رفتارو داشته باشی

البته خوب کاری کردی بذار بفهمه کارخودش اشتباه بوده

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     
باید با روی خوش میرفتی تا شرمنده بشه..این بحثای الکی رو وقتی کش بدین مشکلات بزرگ تر درست میشه

این  شرمنده نمیشه همیشه اونا گفتن من میرفتم بدون هیچ ادیتی تاپیکام ببین اینقد سر خانوادم ادیتم میکنه

2728

اگه بخواد تلافی کنی که رابطه ها بدتر ميشه 

حالا این به هر حال اومده تو با نرفتنت ادامه دارش کردی بهتر بود میرفتی فک میکنی دفعه بعد همراهیت میکنه نه اونم تلافی میکنه حالا بیا و جمعش کن

چطور میتونی بی احترامی به خانواده ات رو تحمل کنی؟ 

چرا مادرت رو کوچیک کردی زنگ بزنه به شوهرت؟ 

حتی اگر خودش میخواست زنگ بزنه هم تو باید جلوش رو میگرفتی! 

از این به بعد درس بگیر و آویزه ی گوشت کن

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
2738

[QUOTE=186609550]خودش باعث شد که تو هم این رفتارو داشته باشی البته خوب کاری کردی بذار بفهمه کارخودش اشتباه بوده[/QUOTEبخدا همیشه اسم خانوادم میاد ادیتم میکنه بهشون بی احترامی میکنه

این  شرمنده نمیشه همیشه اونا گفتن من میرفتم بدون هیچ ادیتی تاپیکام ببین اینقد سر خانوادم ادیتم ...

خب یه بار قشنگ باهاش صحبت کن.ببین چی تو خانواده ی شما باعث آزارش میشه

بچه که نیستین سر این مسائل باهم لجبازی میکنین عزیزم.الان با این کارت جرقه ی اختلاف بعدی که مامانت باز دعوت کنه رو هم زدی

الحمدلله رب العالمین❤
چطور میتونی بی احترامی به خانواده ات رو تحمل کنی؟  چرا مادرت رو کوچیک کردی زنگ بزنه به شوهرت؟& ...

بخدا من هیچ وق اینو اذیت نمیکنم به خانودش بی احترامی نکردم خواستم ایندفع بدون منم میتونم مثل خودش باشم

2706