2737
2734

تو تاپیک قبیلیم گفتم چن روز پیش مامانم دعوت کرده بود واسه افطاری به شوهرم گفتم دعوا راه انداخت نمیام خودت تنها برو بهانشم این بود که باید مستقیم به خودم زنگ بزنن بگن چرا به تو گفتن حالا مامانم دید نمیاد به خودش زنگ زدن اونم با هزار جور ادایی که درآورد اونقد ادیتم کرد آخرش اومد حالا الان باباش زنگ زد گف امشب افطاری بیاین منم بهش گفتم نمیرم  اینم به باباش گف جای دیگه دعوتیم شوهرم اونقد به خانوادم بی احترامی کرده  بنطرتون بد شد من نمیتونم مثل این باشم  ناراحتم ولی میخوام اینم حالیش شه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

کارت درست بوده اما بنظرم تواین وضعیت کرونا هیچ جا نرید 

آرزومه خونم تکمیل بشه برم داخلش فرشام پهن کنم وسیله های بنجلمم بچینم بعد خودم وسط خونه ولووو شم هرکی زنگ زد گفت کجای بگم خونه خودم 🥰🥰🥰منو خدا دقیقه نود درست کرد اینم داشت در کارگاه می‌بست بره دیگه یه تیکه گل آمد زیر پاش همینجوری یه چی سر هم کرد گذاشت تو کوره نه پولی نه قشنگی نه اندام نه شانس نه کوفت نه زهر مار هیچی صبم در کوره باز کرد دید خیلی چیا کم دارما گفت بذار بره مردم ببینن بخندن دلشون شاد بشه دیگه  شوتم کرد رو زمین حالام اینجا تک تنها هیشکی محل سگ بهم نمیده هر چی خودش صدا میزنم انگار نه انگار شما پولی مالی قشنگی اضافه نداری بهم بدی حیرونم ناموسا🦙🦙😯😯😯
2738

تلافی نکن

ولی عین خودش رفتار کن تا بفهمه کارش اشتباهه ولی نهایتا برو 

فقط 17 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاش اینقدر خود تحقیر نباشیم🥲.🇵🇸🫒🕊️

امان از مردها و زنهایی مثل شوهر شما .

تو سایت هم کم نیستن

هزار بار هم تاپیک دعواهاشون رو زدن

خدا صبرت بده

با دو دسته آدم نمی شود بحث کرد : بی سواد و با سواد (( سمفونی مردگان، عباس معروفی))

باهاش حرف بزن 

بگو من دوست ندارم که با خانواده خودم یا خودت رفتار بدی داشته باشیم 

بگو دلم میخواست بیام افطاری خونه پدرت 

اما چون سر افطاری خونه پدرم ناراحت شدم نیومدم 

اگر هم شد برو خونه پدر شوهرت 

با لجبازی چیزی حل نمیشه

به حرص ار شربتی خوردم مگیر از من که بد کردم بیابان بود و تابستان و اب سرد و استسقا.                                                                                 سرباز نبودیم کاش سربار هم نباشیم 
2706