2726

سلام خانما..من یه دختر دبیرستانی هستم و تابه حال هم هیچ دوست پسری نداشتم وندارم ...مشکل من این هست که من یه خانواده ی خیلی بی تفاوت دارم ..پدرم فکر میکنه همه چیز برای یک خانوا ده پوله و باید همش کار کنه ..از صبح تا شب سر کاره بعدشم که میاد میخوابه.من هم در سنی ام که دلم نیخواد از طرف یک جنس مذکر مثل پدرم بهم محبت بشه اما انگار هیچ حسی به من نداره و وقتی هم که میریم مهمونی به همه ی بچه های فامیل توجه میکنه حتی اوناییشون که همسن من هستن ولی هیچکدوم از این کارها رو هم توخونه نمیکنه😐

مامانمم فقط بلد بگه چرا اینقدر میری سر گوشی و همون موقع که گوشی رو کنار میزارم  و میگم خب بیا باهم حرف بزنیم اصلا گوش نمیکنه چی میگم و میگه حوصله ندارم..

بعدشم که  من میرم تو اتاقم حالا به هر دلیلی ( درس،خواب و...) صد بار منو صدا نیزنه میگه چرا بیرون نمیای...البته اینم بگم که من و مامانم همو خیلی دوس داریم ولی مامانم توی بعضی از رفتاراش زیاده روی میکنه یا منو درک نمیکنه

خب خیلی بده که دختر باشی ولی کسی بهت توجه نکنه ..بعد میان میگن چرا جوونا به راه بد کشیده شدن.. 

حالا من چیکار کنم واقعااا

خسته شدم از این وضع!!!😢😐😡😑😕

استاد زبان اینده...🙂🙃🤩

منم مثل تو بودم با این تفاوت که بابام همیشه باهام قهر بود محلم نمیداد 

بابای تو خوبه پولم داره مال من پولم نمیداد

منم از زندگیم حذفش کردم ادم حسابش نمی کنم

يه روزي، يه جايي، يه جوري، يه كسي، يه چيزي صبر داشته باش  صبر داشته باش!

تحمل

منم اوضاعم همینه البته بابام کمی بهتر از مامانمه 

یاد گرفتم تنها خوش باشم

سالی می گذرد و سالِ دیگری از راه می رسد و همه چیز در تو زشت تر و پلیدتر می شود "وطنم"...محمود درویش

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دقیقا مجردی منم مثل تو بود پدرم تا ب این سن رسیدم یکبار باهام دردو دل نکرده اصلا از طرف پدرم محبت ندیدم جز سلام و احوال پرسی و بگه برام چای و میوه بیار همین 

جان مادر بعد از ۴ سال انتظار آمدی 😍خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس،بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستنی.... خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ،بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ....بگذار آرام باشم ...ب کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی ...فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم ...اینگونه عاشقی  کردن را خودت ب من آموختی...احساس خودت ب تمام بنده هایت ...آری حس مادری ام را میگویم 
2728
منم مثل تو بودم با این تفاوت که بابام همیشه باهام قهر بود محلم نمیداد  بابای تو خوبه پولم داره ...

بابای منم پول نمیده فقط میگه باید کار کنم 

معمولا با دوستاش میرن بیرون و....

بهم پول که نمیده هیچ خودمم روم نمیشه ازش بگیرم

استاد زبان اینده...🙂🙃🤩