2733
2734
عنوان

شیرم کم شده

63 بازدید | 11 پست

سلام مامانا 

حس و حالم خوب نیست. اومدم یکم درد و دل کنم تحربه هاتون و بشنوم شاید حالم بهتر شه. 

شیرم کم شده. ب توصیه اطرافیان ب دخترم شیر خشک دادم. الان دیگ روزا شیر خودم و نمیخوره .فقط شب وقتی خوابه شیر میدمش . خیلی ناراحتم دوست داشتم تا دوسالگی شیر خودم و بخوره...😔

بعضی وقتا بهش فکر میکنم اشکم درمیاد...

چکار کنم؟

واسه افزایش شیرم رازیانه و تخم شنبلیله و دارچین و زنجبیل و اینا دم میکنم میخورم. قطره و قرص شیر افزا هم میخورم. ولی تاثیر زیادی نداره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من اصن از بوقلمون متنفر بودم مامانم و مادرشوهرم برام درست میکنن میارن وقتی میخورم انققدددر شیرم زیاد میشه که چنتا تیشرت تو یه روز عوض میکنم

همیشه عشق باشد همیشه برکت❤650☆☆☆شونصدمین کاربریمه🙄 نی نی سایت انقد منو نترکون برم دیگه رفتمممممم دیگه نه من نه تووووو😓

وای دخمل منم اسمش رونیکاس😍

سوپ جو،دلستر،اب هویج،آبگوشت باگوشت و دنبه گوسفندی،اینا ردخور نداره.من بخاطر رژیمی ک گرفتم چیز خاصی نمیتونم بخورم مجبورم هرروز یه وعده ابگوشت میخورم،اگه نخورم یروز اون روز دیگه از ساعت۱۰شب ب بعد سینم شیر نداره بچه گشنه میمونه

2738