2737
2734
عنوان

دخترمو دوست ندارم ۱۵ سالشه چند روز دیگه عقدشه + داستان زندگیم

| مشاهده متن کامل بحث + 52698 بازدید | 146 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

براش خواستگار اومده پسره ۲۹ سالشه همه چیز تمومه شوهرم اوایل مخالفت کرد ولی من وسایلمو جمع کردم و گفت ...

مادر نمونه تویی😒

البته اگه راست بگی😏

خدا تو دستمو بگیری،شاید به مو برسه ولی پاره نمیشه/قسمتی از دلنوشته میرزا تقی خان امیرکبیر در شب قدر:خدا،امیر تویی،کبیر تویی،تقی همون شاگرد آشپزه،تو راه رو بهم نشون بده .../ کار خوبه خدا درست کنه،سلطان محمود کیه( اینو سرچ کنید)/خدا هر کی که این امضا رو میخونه حس خوشبختی رو بهش اعطا کن
2728
اقدس الویه و وقیح قدیمی نیستن هرکی سرچ کنه تو نت هست داستانشون خو تو بگو نی نی یار۴ رو یادته؟😁

من خیلی وقته عضوم از 96 نی نی یار 4  چی بود چرا نبودم 

‏با یه پسره دعوام شد اومدم یه تف بندازم جلو پاش ، تفم آویزون شد🤤🤤🤤🤤🤤🤤پسره گفت: جووون عقب مونده کی بودی تو😂😂😂

اگه واقعیه که فقط برو پیش روانشناس تا دخترت و بدبخت نکردی 

امیدوارم الکی باشه چون واقعاً مادر بی مسئولیتی هستی

با دوست پسراتون میرید مسافرت؟ من یبار بابام فهمید با دوست پسرم تلفنی حرف میزنم با نیسان از روش رد شد بعد من و با اسید غسل داد الان پوست ندارم   
2738

جمع کن بابا اومدی اعصاب مردم و خورد کنی 

والا بهت میخوره ی دختر مجرد باشی یعنی چی اخه مگه کشکه که همینطوری دخترتو ب امان خدا میدی ب پسری ک دوسش نداره

کاربر سال ۹۸ عسدم!منتهی بخاطر بحث هایی که پیش اومد پنج تا کاربریمو از دس دادم!😐 لحن و گفتار منُ رفتار و شخصیت طرف مقابل مشخص میکنه ! خداحافظ نی نی سایت:) 1400/5/26 بابای.
نمیدونم شاید من حساس شدم ولی کاراش خیلی بده همیشه تاپ و شلوارک و لباس لختی میپوشه مدام در حال ارایش ...

چرا نمییزارید  درس بخونه و مستقل بشه؟؟ 

وب اون چیزی ک درواقع مورد قبولشه برسه

2706