2737
2734
عنوان

از شوهرم راضی نیستم اما دوسش دارم

298 بازدید | 11 پست

شوهرم ی جنبه خوب داره و ی جنبه بد بنظرم آدم بامرامیه و با من آروم رفتار میکنه ک خیلی خوبه اما اصلا تو خونه کار نمیکنه حتی جورابشو نمیشوره و اینکه دیندار نیست و جدیدا میبینم یقه پیرهنشو خیلی باز میذاره و چندین بار حرف از مشروب زد من شوخی برداشت کردم اما میدونم زمینه گناه رو داره 

زندگیمو دوس دارم شوهرمو دوس دارم لطفا برای درست شدنش صلوات بفرستید تو این ماه درست بشه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

یقه پیرهنشو باز می‌ذاره باعث نارضایتیت شده؟ 🙄

بعد مگه شوهرای بقیه جوراب میشورن؟

مشروب هم نخورده ، فقط حرفشو زده 😐

اگه اینا نکات منفیه که بچه ها برای درست شدن شوهر من باید نفری سه تا صلوات بفرستین 😁

«شب» می رود. این اقتضای «طبیعت» و «حکم» تاریخ است!
وا چه ربطی داره میزان دین داری هر کس به خودش ربط داره مثلا مشروب تو خونه خودش بخوره چه اشکال داره و ...

خونه اون خونه منم هست ، من مذهبی ام قطعا ی آدم اینجوری اذیت میشم، بغیر من تقریبا مطمینم با کسی نبوده اما سر ب زیر نیس همش تو پیج های رقص و یه همکار خانم داره ک جلو من باهاش حرف نمیزنه من ناراحت میشم

خونه اون خونه منم هست ، من مذهبی ام قطعا ی آدم اینجوری اذیت میشم، بغیر من تقریبا مطمینم با کسی نبوده ...

ببین میزان دینداری هر کس مال خودشه و قرار نیست شوهرتو تو بحث دین موعظه کنی مگه آخوندی عزیزم . امااااا منم درمورد فالو کردن زنا ها باهات موافقم بهش بگو خوشت میاد برم مدل های مرد رو فالو کنم؟ 

و اینکه توی نکاه کردن به زن ها و صحبت با همکارش  دور اسمش شما باهات موافقم اماااا شوهرت تو خونه تو بغل خودت مشروب بخوره خیلی بهتره تا بیرون با دوستاش مدام حرف های دینی نزن ازت زده میشه

2738
ببین میزان دینداری هر کس مال خودشه و قرار نیست شوهرتو تو بحث دین موعظه کنی مگه آخوندی عزیزم . اماااا ...

من تاحالا بهش نگفتم چرا نماز یا روزه نمیگیری اما احساس میکنم داره گسترش پیدا میکنه الان مدل لباس پوشیدنش تغییر کرده 

بهش گفتم خوشم نمیاد انقدر میری پیج دخترا اما کو گوش شنوا 

اما از من توقع داره نماز بخونم حجاب داشته باشم مادر بچه اش مومن باشه بخدا خسته شدم زن و شوهر باید مث هم باشن قبل ازدواج ادا در می آورد 

قبل ازدواج خودشو مذهبی جا زد الانم مشاور نمیاد 

عجب بازیگری بوده !! چند وقت ازدواج کردی؟

تنها برو باور کن ۹۰ درصد از مشاوره نرفتن بهتره ببین باید چجوری کنار بیای با شرایط