عنوان

خانما یه لحظه بیاین

169 بازدید | 26 پست

من خیلی دوست دارم لباس نوزاد بخرم بچه دارم نمیشم به نظرتون اگر بخرم بد اخه شوهرم میگه نکن این کارو دیونه میشی😑

خدا جونم ممنونم بابت دوقلو های نازی که بهم هدیه دادی دختر و پسر نازم 😍😘 دعا کنید واسم که امضاء به زودی واقعی بشه و خدا لطفش رو شامل حالم کنه یه دوقلو فرشته بهم بده اگر دوست داشتی برای من و همه منتظرا صلوات بفرست😊 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من وقتی بچه بودم دلم خیلی داداش میخواست بخاطر همین رفتیم با بابام لباس بچه خریدیم  واقعا جواب داد همو ن لباس ها رو تنش کردیم 

اگر دراین دنیاغم هست.   ⚡                                               .                                                                                                                                                              صبوری.          ✨✨✨                     کن خدا هم هست.             ✨✨✨
2731

کاری ک دوس داری بکن. اخه چرا دیوونه؟ 

هرچی میلته انجام بده. قرار نیس چیزیزجار بزنید ک پیش مردم وجهه ش خوب نباسه. شما در خلوت خودت هرکاری مختاری انجام بدی. جز گناه و خطا

من‌ مادر دو فرشته آسمانیم💫💫 یکی در دستان خدا آرمیده و دیگری در آغوش من💞 
مگه چندسالته؟

۲۲

خدا جونم ممنونم بابت دوقلو های نازی که بهم هدیه دادی دختر و پسر نازم 😍😘 دعا کنید واسم که امضاء به زودی واقعی بشه و خدا لطفش رو شامل حالم کنه یه دوقلو فرشته بهم بده اگر دوست داشتی برای من و همه منتظرا صلوات بفرست😊 
چندسالته مشکلتون چیه

شوهرم اسپرم صفر

یعنی با lvf هم بچه دارنمیشی

نه هیچ راهی نداره

2706