2733
2734
عنوان

خوره ی لاک وچجور کنترل کنم😐😖

55 بازدید | 8 پست

بچه ها من بعضی اوقات خوره میشم . حالافرق نداره زمینه چی باشه .یه مدت قبل کرم بودد.یهوبه خودم اومدم دیدم۵تا دارم😟بزرگ. 

الان رفتم تولاک . حدود۱۰تادارم .ولی بازدلم میخواد.الان تو دیجیکالا چندتادیگه انتخاب کردم بعدابخرم😖.

سه تاقرمز.سبزابی.سبز.کرم.بژ.انوع صورتی.اکلیل بی اکلیل دارم.همش فک میکنم اسررافه ناراحت میشم ولی نمیتونم جولوخودموبگیرم😟😟

اب برای خوردن  هم نداریم... 💚امام رضا💚روصداکن تادستاشوببینی💚 دل مطمن میخواد ودست روبه اسمووون💌💌مهربون تریین امام خداااا من منتظرم نی نی م رو ازخدابرام بگیری🤗👼🏻👼🏻🙋🤰🤰🤱🤱نزدیک۷ساله منتظرم اما ازت ناامید نشدم امام رضا جان. 💞💞اگردلت میخواد اوضاع زندگیت بهتربشه از ته دلت خدارو زیادشکرکن!!! 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نمیدونم منم ببینم میخرم

کاش وقتی خرتون از پل گذشت فراموش نکنین اون پل رو کی واستون ساخت :).حالا شاید هر انسانی جایز الخطا باشه..ولی هر خطایی جایزالعفو نیست:)).تو کل زندگیم یا دارم بند کفشامو گره میزنم!یا گره هندزفریمو باز میکنم  گفتیم چشم سیاه جذابه! شما چرا قلباتون سیاه شد!؟ 
2728
منم خوره لباس دارم😁😂

عذاب وجدان میگیرم 😞راهی بلدی؟

اب برای خوردن  هم نداریم... 💚امام رضا💚روصداکن تادستاشوببینی💚 دل مطمن میخواد ودست روبه اسمووون💌💌مهربون تریین امام خداااا من منتظرم نی نی م رو ازخدابرام بگیری🤗👼🏻👼🏻🙋🤰🤰🤱🤱نزدیک۷ساله منتظرم اما ازت ناامید نشدم امام رضا جان. 💞💞اگردلت میخواد اوضاع زندگیت بهتربشه از ته دلت خدارو زیادشکرکن!!! 
۱۰تا که زیاد نیست دختری ،فدا سرت ،تا میتونی بخر

😂دستت دردنکنه چشم😂

2738