2726

نوزادم۶روزشه خیلی سر درد دارم 

دارم کلافه میشششمممممم 

میتونم قرص دیکلوفناک ۱۰۰بخورم؟؟؟نمیره توشیرم بچم اذبت شه؟

خدایا به ابروی فاطمه ی زهرا قسمت میدم به همه ی منتظرا یه نی نی از نوعه سالم و زیباشو هدیه کن....آمین

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بی حسی شدی؟؟

دیگ‌سعی میکنم‌کمتر بیام متاسفانه تعداد کسایی ک کسی نبوده رو ادبشون‌کار کنه زیاد شده....اَگع رو اعصـاب مَ راع بِریع 🚶روعــہ جِنــازَط پیــادع رَوےمیڪنَـم👊✌☺ ....... پادشاه جهنم خودت باش نه کارگر بهشت دیگران👍😵
2728

وا مگه شیاف دفلوفناک نمیزاری از روز اول باید بزاری،در ضمن واسه سر دردت استامینفون بخور،چاره نداره باید رعایت میکردی عوارض نگیری

خدا تو دستمو بگیری،شاید به مو برسه ولی پاره نمیشه/قسمتی از دلنوشته میرزا تقی خان امیرکبیر در شب قدر:خدا،امیر تویی،کبیر تویی،تقی همون شاگرد آشپزه،تو راه رو بهم نشون بده .../ کار خوبه خدا درست کنه،سلطان محمود کیه( اینو سرچ کنید)/خدا هر کی که این امضا رو میخونه حس خوشبختی رو بهش اعطا کن

الان یکی میاد میگ

بازم بگین سزارین خوبه😆😆

دیگ‌سعی میکنم‌کمتر بیام متاسفانه تعداد کسایی ک کسی نبوده رو ادبشون‌کار کنه زیاد شده....اَگع رو اعصـاب مَ راع بِریع 🚶روعــہ جِنــازَط پیــادع رَوےمیڪنَـم👊✌☺ ....... پادشاه جهنم خودت باش نه کارگر بهشت دیگران👍😵
اره

واسه همونه خب

ی اقداماتی بعدش داره ک باید رعایت کنی

مثلا میگفتن نیاید زیر یرت بالش یاشه و اینا

خب استا ساده بخور

احتمالا احتیاط نکردی...نسکافه ومایعات زیادبخور شیافم بذار زودخوب میشی

یه بارفرصت وشانس زندگی تواین دنیابهت داده میشه پس همیشه درلحظه حال باش ولذت ببر.هیچ آینده ای وجودنداره..اگه میخوای روحت تازه بشه ویه حالی به خودت وبدنت بدی حتما مدیتیشن کن..امتحان کن ضرر نداره...شکرگزاری تورو توبالاترین فرکانس قرارمیده پس یادت نره هرلحظه شکرگزارباشی...کمک خواسی درزمینه آرامش ونزدیکی به خدا ومدیتیشن و جهان هستی،درحدتوانم درخدمتم..دوستون دارم دوستای من❤️💙💚💜

میدونم چی میگی...خیییلی بده...جز کسایی ک این درد تجربه کردن..کسی نمیتونه درک کنه...

مایعات خیییلی زیاد بخور..سرم بزن...دوغ شور بخور..

نسکافه خوبه..ولی خواب بچه رو به هم میزنه...

سعی کن آروم آروم سرت رو به سمت چپ و راست نگه داری..مثلا به راست خم کن و تا ده بشمار...بعد به چپ خم کن..و تا مجبور نیستی دراز کش باش...تا دو سه روز دیگه خوب میشی ان شالله

2706