2733
2734
عنوان

میخوام ساک نوزاد ببندم بیاین😊😊😊😊

| مشاهده متن کامل بحث + 2291 بازدید | 112 پست
کسی میدونه اینا چین. مادرم خرید کرده برام خودم نبودم

سرنگ داروخوري

پوار ببني

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

برای ما که ندادن.فقط همون اول پوشک کردن و بهمون دادنش

يك بسته پوشك خودم

يك بسته پوشك بچه دادن خودشونم ميومدن ميشستن و عوض ميكردن

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 
2728
عزیزم از ته دل از خدا میخوام 9 ماه دیگه بیای تاپیک بزنی میخوام ساک جمع کنم❤️❤️❤️

الهی آمین ممنونم مهربون

در حال کم کردن وزن💪💪💪وزن اولیه 94 وزن این هفته ۹۱.۸۰۰😊 ۸۹.۹۰۰ 😊 ۸۸.۶۰۰😊 ۸۸ 😊   هدف ۷۳  هدف اول ۹۰ 🟢هدف دوم ۸۵🔒هدف سوم ۸۰🔒هدف چهارم ۷۵🔒 و درنهایت ۷۳😍🔒خدایا شکرت😍😍😍
يك بسته پوشك خودم يك بسته پوشك بچه دادن خودشونم ميومدن ميشستن و عوض ميكردن

خیلی لاکچری بودین شما.من بیمارستان خصوصی هم بودن ولی ندادن از این کارهام نمیکردن

2738

ای جونم قدمش پرخیربرکت.....

میشه توحال خوب واس امضام دعاکنی راحت بشم🤲💔

من ی مجردباتجربم                                                       زحمت کشیدم تاآرامش الانم داشته باشم                              من ی چکاوک آزادم                                                        سخت ترین پروسه جهان بعد از مرگ پشت سرگذاشتم(طلاق)    گاهی طلاق شروع دوبارس💪👍                                        من میجنگم برای خوشبخت شدنم                                      ...«لا إِلهَ إِلاَّ أَنْتَ سُبْحانَکَ إِنِّی کُنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ» (آيه ۸۷، سوره انبيا) 
کسی میدونه اینا چین. مادرم خرید کرده برام خودم نبودم

دارو خوری عزیزم 

اون یکی هم پوآر فین گیره 

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮
من تازه جمع کردم نمیدونم درست جمع کردم یا اظافه

شامپو و پودر/شونه ها/ناخن گير/دماسنج/

كلا اضافه ان همش

ففط لباس و دورپيج /

پوشك مال من دادن.لباسم باز به نظرم نبر با نمو لباسي كه تنشه بيار خوننه بعد شيتن لباس تميز تنش كن

من تازه جمع کردم نمیدونم درست جمع کردم یا اظافه

همه رو میخای ببری؟؟؟😳

شنیدم با دعاهاتون خیلیا نتیجه گرفتن🌸میشه لطفا برای جابه جایی از این خونه برام دعا کنید بریم یه جای بهتر خیلی خیلییی ممنونتونم♥️🙏🏻
2706