2733
2734

قبل بچه دارشدنم۷۰۰۰۰صلوات نذرکردم ک بچه دارشم....الان بچم۱۹ماهشه  هنو نفرستادم چیکارکنممم جوگیرشدم یه نذری کردم توش موندم فقط۵۰۰۰تاش فرستادم فک تنم تااخرعمرم بایدصلوات بفرستم

نه روزی 1000 تا بفرس تو دوماه تموم میشه 

الزاما هر نظری محترم نیست، نظر و تفکر داعشی ها و نازی ها محترم نیست، اساسا احترام برای نظر نیست، نظرات یا معتبر هستند یا معتبر نیستند، یا اگر بخواییم مبتلا به نگاه سیاه و سفید نشیم و تقسیم بندی خودی و غیرخودی توی ذهن مون شکل نگیره که نظر خودی معتبر و غیرخودی نامعبتره؛ میگیم هر نظری به درجاتی معتبره. احترام مال صاحب نظره، پس آدما محترمن ولی نظرات الزاما محترم نیستن، نظرات یا معتبرن یا معتبر نیستن، یا درجاتی از اعتبار رو دارن🙌. ممنون میشم برای حاجتم صلوات بفرستین 🙏🏻🩷

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

نه چرا خاهرجان تااخر عمر روزی هزار تا بدی کاری نداره ک برا خودت راحتش کن یه تسبیح صد تایی بگیر خب ده تا صد تا بزن میشه هزار تا روزی من الان تازه باردارم روزی هزارتا میزنم هر صدتایی ک میزنی یع گوشه بنویس مثلا ۱. ۲ میدونی صدتاعه دویصت تاعه

2738

چقدر سخت می گیری راحته که روزی دو هزارتا بفرست ،داری کار می کنی با بچه بازی می کنی....تایم بگیر ببین در هر دقیقه چند تا می فرستی ضرب در ساعتی کن که درش صلوات فرستادی ...هر روز حتی دستتم بند بود می تونی صلواتتو بگی

با همه چیز درآمیز، و با هیچ چیز آمیخته مشو! که در انزوا پاک ماندن، نه دشوار است، و نه با ارزش
2706