2737
2739
عنوان

جادوگردن دعا نوشتن

| مشاهده متن کامل بحث + 285 بازدید | 44 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چه ربطی داره اخه من اعتقاد ندارم

واقعیت داره

تو قرآن هم هست

کسیم ک بین زن و‌شوهر اختلاف بندازه جاش بدترین طبقه جهنمه

بابا گره ای که با دو رکعت نماز و یکم دلبری کردن از خدا باز میشه رو چرا با دست و دندون می افتی به جونش ؟!
2728
 تو رو خدا واقعی زیاد پول ندارم   اثر میکنه

عزیزم یک راهکار بدون پول و عالی و قرانی دارم اگ میخوای و اعتقاد داری بگو بگم بهت تو تاپیکا قبل من بری متوجه میشی منم چند ساله درگیرشم و راه حل قرانیش پیدا کردم

کاربر ۹۶ هستم بخاطر شرکت تاپیک گرونیی تعلیق شدم😑دوست عزیز من اینجا نیومدم امتحان املا بدم ک تا پست میزارم بجای توجه ب متن غلط املایی میگیری مهم مفهومو منظور ک درست ادا بشه بدم میاد از این کار لطفا ب املا نوشته هام کار نگیرید با تچکر😊
واقعا؟

خودم که چهل روز و امتحان نکردم ولی یه شب حالم یه جور عجیبی بود یه مقدار از سوره رو که گوش دادم خوب شدم 

امتحان کردنش ضرر نداره بهتر از دعا نویسه

فکرها سردرگمم کرده بده راهی نشان/تا بدانم در کجایم،در کجای این جهان .شعر از خودمه چطوره؟🙃🙃ماه را گم نکنی! بین چراغانی ها💗😍لطفا برا خوشبختی و عاقبت به خیری خودمو اونی که بهش علاقه دارم یه صلوات مهمونم کنین😘
2738
 از صبح تاشب

فکر نکنم 

همین که یه دور پخش بشه کافیه

فکرها سردرگمم کرده بده راهی نشان/تا بدانم در کجایم،در کجای این جهان .شعر از خودمه چطوره؟🙃🙃ماه را گم نکنی! بین چراغانی ها💗😍لطفا برا خوشبختی و عاقبت به خیری خودمو اونی که بهش علاقه دارم یه صلوات مهمونم کنین😘
2706