2726
عنوان

جادوگردن دعا نوشتن

285 بازدید | 44 پست

سرد شدنی یهویی از همسر البته دو طرفه دلیلش چی میتوونه باشه همدیگر رو دیدنی  از هم بدشون بیاد به حرفت گوش نده  یه جور فراری باشه . تو چند جا گفتن که براشون دعا نشون و طلسم کردن بنظرتون چیکار کنم  

خب ب دعانویسی چیزی مراجعه کن

ابد در پیش داریم.....💚                                            بر بی دفاع ظلم نکن از خدا بترس... زیرا ز بی دفاع حمایت خدا کند....زخم زبان نزن ک ب شمشیر روزگار....زخمی خوری ک کس نتواند دوا کند♥

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خوب اره امکانش هس ایه ۱۰۲ سوره بقره رو مطالعه کنین

کاربر ۹۶ هستم بخاطر شرکت تاپیک گرونیی تعلیق شدم😑دوست عزیز من اینجا نیومدم امتحان املا بدم ک تا پست میزارم بجای توجه ب متن غلط املایی میگیری مهم مفهومو منظور ک درست ادا بشه بدم میاد از این کار لطفا ب املا نوشته هام کار نگیرید با تچکر😊
2728
من وهنسرمن اینجوری شده بودیم بی دلیل سرد سرکتاب گرفتم گفتن طلسم شدین دعا گرفتم خوب شدیم الان

ما  هم همینطور چند جا مادرشوهرمم کتاب باز کرده گفتن طلسمشون کردن  جایی بلد نیستم دعانویس منظورم

اینجا خوندم که باید چهل روز صوت سوره بقره رو بذاری تو خونه پخش بشه 

طلسم و دعایی هم باشه باطل میشه

فکرها سردرگمم کرده بده راهی نشان/تا بدانم در کجایم،در کجای این جهان .شعر از خودمه چطوره؟🙃🙃ماه را گم نکنی! بین چراغانی ها💗😍لطفا برا خوشبختی و عاقبت به خیری خودمو اونی که بهش علاقه دارم یه صلوات مهمونم کنین😘
ما  هم همینطور چند جا مادرشوهرمم کتاب باز کرده گفتن طلسمشون کردن  جایی بلد نیستم دعا ...

من تو تاپیک های نی نی سایت خوندم ادرار زن در چایی شوهر طلسم و جادو رو باطل میکنه...نمیدونم چقد صحت داره

اینجا خوندم که باید چهل روز صوت سوره بقره رو بذاری تو خونه پخش بشه  طلسم و دعایی هم باشه باطل ...

واقعا؟

زندگی است دیگر گاهی خسته ت میکنه خیلی خسته ت میکنه،اونقدر ک دوست داری خودکارتو بذاری لای صفحات زندگیت وُ یه مدت بری سراغ خودت،هیچکیو نبینی باهیچکس حرف نزنی،حتی نفسم نکشی اما مشکل از اینجاست بعد ک برمیگردی میبینی یک نفر خودکارو از لای کتاب زندگیت بیرون کشیده و توهم یادت نمیاد کدوم صفحه بودی گم میشی...و هیچی توی دنیا بدتر از این نیست ک ندونی کوجای زندگی هستی
2706