1874
2061

واقعا نمی دونم باید چیکار کنم من از مسئولیت هاش و ارتباط زناشویی وحشت دارم.‌‌‌‌‌

من خداو قدیسم ولی یهو دیدی با ابلیسم🙂😈

وحشتت برای چیه دقیقا 

میشه لطفا برای شادی روح پدرم،پدرشوهرم،خواهرزادم و پدرش یه صلوات مهمونم کنید؟❤..............................خدای من نمیدانم گاهی کجای دنیا گم ات میکنم در هیاهوی بازار … در خستگی هنگام نماز ! در وسوسه های نفس ام… نمیدانم…. اما ، گاهی تو را گم میکنم مثل کودکی که در بازار دستان مهربان مادرش را رها کرده به تماشای عروسکی مشغول است…! بعد میبیند مادرش نیست و هیچ عروسکی او را خوشحال نمیکند…!

ن ب تاپیک آخر من ن ب تو

میدونین دعای نی نی سایتی ها خیلی معجزه میکنه؟میشه دعا کنین معجزه زندگی منم اتفاق بیوفته؟من میدونم با دعای شما لطف خدا شامل حالم میشه و امضامو تغییر میدم که به خواستم رسیدم بعد از اینهمه سختی...، دوستتون دارم 🙆‍♀️اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

علائم کرونا داری؟

از طریق سایت زیر میتونید با 1500 پزشک متخصص آنلاین گفتگو کنی

2059
2051

اگه نمیخوای تحت هییییچ شرایطی زیربار نرو 

اصلا به آبرو و اینا فکر ن‌کن

یه‌حقیقتی وجود داره که شما آدمِ خوب داستان نیستید. چون زخمی که خوردیدُ یادتونه ولی ضربه‌هایی که زدینُ یادتون میره

پسر خدا هم باشه وقتی نخوای اصلا به چشمت نمیاد مخصوصا اگه کم سن و سالی

یه‌حقیقتی وجود داره که شما آدمِ خوب داستان نیستید. چون زخمی که خوردیدُ یادتونه ولی ضربه‌هایی که زدینُ یادتون میره

عزیزم اگر علاقه به فرد نداری یا دوست نداری تا لحظه اخر تلاشتو بکن و به هرقیمتی نزار بزور ازدواج کنی زور نیست مقاومت کن و باقاطعیت بگو که نمیخوام

اما اگر موقعیت خوبی هستش و خوشت میاد اما فقط ترس هستش پیش مشاور برو حتما حتما اون اقارو ام برای مشاوره قبل ازدواج ببرید اصلا بدون مشاوره ازدواج نکنید

سلام عزیزای دلم من حامی ترنس ها هستم .اونا نجس نیستن.خنده دار نیستن.نشانه اخرزمان نیستن.مسخره نیستن .اوناام مثل ماادم هستن و حق زندگی دارن پس بیاین ما حق زندگی کردن و ازشون نگیریم خنده های نا باعث گریه های شبانه اونا میشه پس بیاین حمایتشون کنیم بجای مسخره کردن

دوست عزیز این حرف کاملا اشتباه هستش

فرار کنید یعنی چی؟؟الان بااین متن تحت تاثیرممکنه قرار بگیره و فرار کنه .زندگیش کلا نابود میشه 

سلام عزیزای دلم من حامی ترنس ها هستم .اونا نجس نیستن.خنده دار نیستن.نشانه اخرزمان نیستن.مسخره نیستن .اوناام مثل ماادم هستن و حق زندگی دارن پس بیاین ما حق زندگی کردن و ازشون نگیریم خنده های نا باعث گریه های شبانه اونا میشه پس بیاین حمایتشون کنیم بجای مسخره کردن
1718