2733
2734
عنوان

۴ هفتمه بارداری و کمر درد

58 بازدید | 13 پست

سلام خاهریا گلم من تازه ۴ هفتمه ک پریودم ۲۸ رفتم ازمایش بتا دادم ۶۷.۲۵ بود یروز قبل موعدم بعد رفتم پیشش متخصص گف ۴ هفته ای دو هفته بعد برو سنو و گفتم درد دارم بهم شیاف پرژسترون داد و دیروزم رفتم بتا دادم شده بود۱۷۷.۲۵ خاهریا من کمرم خیلی درد میکنه و هعی انگار یچی ریخته شد میبینم ترشحه یا زیر شکمم و واژنم درد میان و واژنم تیر میکشه روم ب دیدار گاهی ادرارم میخام بکنم تیر میکشه و سمت راست تخمدانمم ک میشه مهلو سمت راستمم گاهی یه تیر کوچیک میزنه و سینه هامم از دیشب دارع منو میکشه از درد اینا طبیعیه؟؟  من پربودیامم دقیقااااا همینجور دردناک بود ۲۹ موعد پریودیم بود ک من قبلش متوجه شدم باردارم یروز قبلش بتادادم

اجی چند روز ب موعدت فهمیدی بارداری؟ منم ۵روزه ک زیرشکمم تیر میکشه و کمر درد و سردرد دارم   ...

من از بیست و شبشم بیبی ک میزدم همه هاله مینداخت کمرنگ شک کردم اخه این ماه دکتر بهم پرژستزونم داد شوهرمم ویتامین سی داد  دروغ چرا فکرشمم نمیکردم باردارم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

مبارکه عزیزم انشاالله که طبیعیه 

راستی شکا چند روز قبل از موعدتون درد پری داشتید؟

شدید بود یا خفیف؟

مهم نیست از کی حرف میشنوی_بی اهمیت به همه شک داشته باش😉✌️🤍  (زندگی پره از انتخاب و من محکم بودنو انتخاب کردم)   من کتاب زیاد میخونم،فیلم زیاد میبینم،سفر زیاد میرم ولی هنوز معتقدم که بهترین کتاب،قشنگ ترین فیلم ،جذاب ترین سفر                              همه و همه تویع نگاهِ مادرمه(:                          این جمله خیلی تکراریه ولی ارزش هزار بار خودنو داره : گر تو با بد، بد کنی پس فرق چیست؟
من از بیست و شبشم بیبی ک میزدم همه هاله مینداخت کمرنگ شک کردم اخه این ماه دکتر بهم پرژستزونم داد شوه ...

منم پلی کیسیتم   ۶ ماه پروژسترون مصرف کردم    این ماه متفورمین و دوفاستون  و فولیک اسید مصرف کردم  ۵ روز ب موعدم مونده ولی الان  تقریبا ۵ روزی میشه ک تیر کشیدن زیر شکم و کمردرد و سردرد دارم   شک کردم ک باردارم یا ن

2738
مبارکه عزیزم انشاالله که طبیعیه  راستی شکا چند روز قبل از موعدتون درد پری داشتید؟ شدید بود یا ...

من کلا این ماه دلم یهو تیرمیکشید و کمر درد داشتم برام عجیب بود کلا

منم پلی کیسیتم   ۶ ماه پروژسترون مصرف کردم    این ماه متفورمین و دوفاستون  و فول ...

یه بیبی بزن اجی مشخص میکنه اگ هالع انداخت صبرکن چند روز بعد بروازمایش بده

یه بیبی بزن اجی مشخص میکنه اگ هالع انداخت صبرکن چند روز بعد بروازمایش بده

۴ماه پیش هاله انداخت رفتم ازمایش ضدحال خوردم   بخاطر این  تا الان بی بی چک نزدم میترسم باز حالم گرفته بشه

مرسی عزیزم خدا کنه من تو ماه هشتمه اقدامم بعد یه مدت دیگه خسته کننده میشه

میفهممت چی میگی خاهر درکت میکنم چشم انتظاری خیلییی بده خیلی من هرماه اینقد بیبی چک میخریدم دیگ روم نمیشدبرم داروخونه

میفهممت چی میگی خاهر درکت میکنم چشم انتظاری خیلییی بده خیلی من هرماه اینقد بیبی چک میخریدم دیگ روم ن ...

انشاالله به سلامتی دنیا میاد شیرینیش تلخی قبل رو می‌شوره می‌بره❤️❤️❤️