2726
عنوان

دخترای مجرد ازمن بشما (هرکی گفته پول مهم نیست گه خورده)

| مشاهده متن کامل بحث + 2102 بازدید | 157 پست

عزیزم من کلی افراد پولدار رو میشناسم که خسیس هستن و با وجود تمکن مالی حاضر نشدن واسه عروس خرج کنن هیچییی

پس اخلاق مهم تره

پول با تلاش بدست میاد

شوهر دوستم بی پول بود ولی چون واقعا صادق و روراسته  حتی همون درامد کم رو هم خرج دوستم میکنه خونه ای که بابدبختی تو حاشیه شهر خریده بنام دوستم میکنه وجونشو میده به خاطر دوستم

عروسکدوزم،  لطفا پیج gisoo.arusk رو تو اینستا دنبال کنیدونمونه عروسکام همراه باقیمت رو تو پیجم ببینید😍😍😍  میتونید تو تاپیکای قبلیم هم ببینیدکلاس خاصی نرفتم واینم ادرس کانالمه @roosidolls حمایت شما انگیزمو برای ادامه تضمین میکنه،

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

کار بر آقاست

اقاس لولو ک نیس😑😂

من ی مجردباتجربم                                                       زحمت کشیدم تاآرامش الانم داشته باشم                              من ی چکاوک آزادم                                                        سخت ترین پروسه جهان بعد از مرگ پشت سرگذاشتم(طلاق)    گاهی طلاق شروع دوبارس💪👍                                        من میجنگم برای خوشبخت شدنم                                      ...«لا إِلهَ إِلاَّ أَنْتَ سُبْحانَکَ إِنِّی کُنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ» (آيه ۸۷، سوره انبيا) 

خب قطعااا مهم تر از همه اخلاق و رفتار .هست بعد پول

مرد اگه پولدار باشه اخلاق نداشته باشه بشه مایه عذابت ،سوهان روحت،و...پول میخوای چیکار؟؟

روح مهم تر از جسم و مادیات هست☺

استاد زبان اینده...🙂🙃🤩
2728
مهم ترین قسمت عذاب آورش همینه😔😔😔😔😔

فقط این نیست، از خرید از خوراک از مهمونی دادن از مسیر خوب برای خونه گرفتن از لباس از همه چی باید زد

صبــر  اوج احترام به حکمت خداست، صبور باش چیز های خوب زمان میبرن

چقد بی ادبانه حرف زدی 

خب شما خودت عقل داشتی چرا به حرف دیگران ازدواج و انتخاب کردی 

بعدم کسی که درامد معمولی داره و اینچنینه بی پول و فقیر نمیگم بهش

من میگم خسیس 

و اینم بدون پول مهم هست 

ولی همه چی نیس

توی ازدواج ملاکای مهمتری هس ک باید در نظر گرفته باشه ن فقط پول 

بعدم شما با این تفکر اگه حتی بیل گیتسم  شوهرت بود اگه ورشکست میشد همین حرفا رو میزدی 

چون ملاک شما فقط و فقط پوله

فقط 16 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

حق با شماست استارتر ،من یکیو دوست داشتم ک هیچی نداشت ولی خر شده بودم و عاشقش بودم خودم شاغل بودم و وضع مالیم خوب بود حتی لباسشو من میخریدم، ی روز خواهرش زنگ زد گفت داداشم ب دردت نمیخوره حسرت طلا ،تالار ،عروسی ،لباس عروسی ب دلت میمونه اون موقع بهم برخورد ولی بعدش ک با همسرم ازدواج کردم و به همه اینا رسیدم دیدم واقعا چ خواهر دانایی داشته، اینا آرزوی هر دختریه

اصلا بحث سره ارزو نیست  دختر جهزیه میده  پسرم باید تمام پول خرج کردن موقع مراسمو طبق نظر ...

بله اما اگه قرار باشه که تو ای اوضاع همه چیو خانوما بخوان پس پسرا هم میگن ما جهاز کامل و میلیاردی میخوایم . تو ای دوروزمونه یا بابد باهم بسازن کوتاه بیان یا لج کنن و سر ای چیزا دعوا. 

#اهدای عضو_اهدای زندگی من حامی اهدای عضوم    

ممم کاملا موافقم وسعط جنگل نیستیم که پول به دردمون نخوره .

خدایا به همه ارامش و سلامتی بده .عاشق گل و گیاهم .بیاین سعی کنیم کتاب بخونیم . دوست دار پیشی. شمع ها به من حس خوبی میدن .  
مردا نباید مسئول ارزوهای خانوما باشن به جا ای حرفا اینو یاد بدین هر دو با هم زندگیشونو بسازن

اینجا مرد غول چراغ جادوئه عزیزم

اگه تو این سایت حرفی بهت زدم که بهت کمک کرده،حال دلتو خوب کرده،شادت کرده ........لطفن برام دعا کن..اول واسه پسرم بخاطر سلامتیش😔و دوم وضعیت مالی مون که اصلن جالب نیست😐دمت گرم..اجرت با خدا....دوستای گلم لازم نیست همیشه بقیه رو ریپلای کنید و شروع کنید به بحث و جدل باهاشون که‌ دارن اشتباه میکنن...کافیه فقط نظر خودتون رو بگید و به نظر بقیه کار نداشته باشید..به خودتون بگید: ۱.هر کس نظری داره ،طرز فکری داره ،عقیده ای داره که از نظر خودش درسته ،پس به من ربطی نداره ۲.من علامه‌دهر نیستم قرار نیست فقط چیزی که من میگم همیشه درست باشه ۳.ادما متفاوتن طرز فکر همه مثل هم نیست چون انسانیم نه رباط ۴.زیاد جمله طلایی به من چه رو استفاده کنید تا کمتر بشنوید به تو چه؟؟؟؟
دقیقا همینه دخترای گل با این تفاوت که  شما باید دقت کنین شوهر پولدار خسیس از ندار هم بدتره هر م ...

والا من شوهرم کارش آزاده تقریبا ماهی هشت تا ده تومان کار میکنه منتهی چهار ساله زنش هستم خودم هم شاغلم این مرد حتی هنوز یه جفت کفش واسه من نخریده خودم میخرم واسه خودم اون زورش میاد بخره

2706