2733
2739
عنوان

دخترای مجرد ازمن بشما (هرکی گفته پول مهم نیست گه خورده)

| مشاهده متن کامل بحث + 2106 بازدید | 157 پست
اول پول بعدشوهر😐

کار بر آقاست

تو فضای مجازی خیلی سو تفاهم ایجاد میشه و هر کسی با لحن خودش نظر میده و دیگری با لحن خودش نظر رو میخونه و سلیقه ها و فرهنگها فرسخ ها متفاوته اگه سوتفاهمی پیش اومده و امد همدیگه رو ببخشیم 

دقیقان اون که میگند پول مهم نیست آدم یه بار بیشتر عروسی نمیکنه زر میزنه همون میاد سر مهریه جهاز چونه میزنه  

ملت عشق از همه دین ها جداست عاشقان را ملت مذهب خداست......          گروه آبی💙💙 وزن ۶۵ حدف ۵۵                  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وای بعضی از ادما هم هستن هر چی تو خونواده تو دوران مجردی مخدودیت داشتن مثل عقده ای ها میخان تو متحلی از شوهراشون بتیغن این هم خوب نیس😊😊

همسرم گفته با تو خوشبخت ترینم مگ میشه خوشحال نباشم اخه فدایت بشوم من ک برای این میهن و ناموس مردم تمام تلاشت را میکنی 🥰🥰🥰🥰
مردا نباید مسئول ارزوهای خانوما باشن به جا ای حرفا اینو یاد بدین هر دو با هم زندگیشونو بسازن

افرین. 

یسریا حقوق برابر میخوان، اما ب اینجا ک میرسه مرد رو غول چراغ جادو میدونن 

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
2728
وای بعضی از ادما هم هستن هر چی تو خونواده تو دوران مجردی مخدودیت داشتن مثل عقده ای ها میخان تو متحلی ...

لطفا ب متحححححلی گیر ندیدن خودم بلدم 

همسرم گفته با تو خوشبخت ترینم مگ میشه خوشحال نباشم اخه فدایت بشوم من ک برای این میهن و ناموس مردم تمام تلاشت را میکنی 🥰🥰🥰🥰
2738

اتفاقا به نظرم تو درجه سوم و چهارم مهمه پول البته نظر شما‌محترمه ولی خب ارامشو با پول نمیشه خرید ، مثلا الان من خانواده شوهرم نسبت به این تک عروسم اونم زن تنها پسرشونم بچه اولشونه شوهر من ، ولی اونجور که باید بهم احترام نمیزارن ، مثلا امروز رسما قهمیدم دلش میخواد من زودتر برم🤦🏻‍♀️

مردا نباید مسئول ارزوهای خانوما باشن به جا ای حرفا اینو یاد بدین هر دو با هم زندگیشونو بسازن

اصلا بحث سره ارزو نیست 

دختر جهزیه میده 

پسرم باید تمام پول خرج کردن موقع مراسمو طبق نظر دختر پیش ببره

خب پولدارهایی هم هستن که هیچی به زنشون نمیدن تا دلتم بخواد زن بازن این مهمه که همسرت هر چقد داره با تو تقسیمش کنه 

انشالله منم مادر یه فرزند صالح و سالم و زیبا و باهوش میشم میشه برام دعا کنین دوستان 
اخ اخ اره بخدا، دیروز رفتیم دنبال خونه گشتیم همه اجاره و ودیعه زیاد میخواستن که نداشتیم😞

مهم ترین قسمت عذاب آورش همینه😔😔😔😔😔

خدایا شکرت♥️♥️♥️بعداز 7سال انتظار در تاریخ10/11بی بی چکم مثبت شد♥️♥️♥️.                  درتاریخ10/18قشنگ ترین صدای دنیا رو شنیدم صدای قلب نازنینت بود مامان جان❤️❤️❤️❤️.                     درتاریخ11/25حرکاتتو توی تی وی جلوی روم دیدم وفقط اشک ریختم❤️❤️❤️❤️.                                  درتاریخ12/20فهمیدم معجزه ی خداوند مهربونم یه شاهزاده است😍😍😍😍                                        در تاریخ1/10رفتم سونو خواب بودی زندگی مامان😁😁😁 دکتر هرچی زد روی شکمم بیدار نشدی🤪🤪🤪چقدر حس قشنگیه دارمت❤️❤️❤️❤️                      در تاریخ 1/21حست کردم زندگی مامان تکون خوردی ومن از ذوق داشتنت اشک ریختم خدای مهربونم شکرت❤️❤️❤️❤️❤️        درتاریخ2/31بهترین و زیباترین حس و بهم دادی مامان جان زندگی من از روی لباس حرکاتتو دیدم 🤪🤪🤪🤪🤪چقدر قشنگه چقدر خوبه که دارمت گریه ام گرفت🥺🥺🥺🥺🥺خدایا شکرت بابت این معجزه❤️❤️❤️❤️ درتاریخ4/29زندگی مامان داشتی توی وجودم گردش میکردی🤪🤪دستمو گذاشتم روی شکمم پای نازنینتو حس کردم بهم لگد زدی انقدر ذوق زده شدم شروع کردم به گریه کردن چقدر خوبه  که هستی🥺🥺🥺چقدر خوبه که دارمت❤️❤️❤️خدایا شکرت من ریخته ام در رگ تو شیره ی جان 💜هی چرخ بزن در من😍ودل را بتکان💜                                        اولین تجربه ی مادر شدن من😍چقدر حس قشنگیه❤️خدایا همه ی خواهران سرزمینم این حسو تجربه کنن❤️بگو الهی امین❤️          
افرین.  یسریا حقوق برابر میخوان، اما ب اینجا ک میرسه مرد رو غول چراغ جادو میدونن

همین کارا کردن که همیشه خانوما نگاهشون به جیب مرداس و مستقل شدن بلد نیستن

#اهدای عضو_اهدای زندگی من حامی اهدای عضوم    

چرت پرت نگین اولویت پوووووووووووووووولـــــه... 

چرا بزایم پسری جامو بندازه پشت دری روم بکشه پالون خری عروسم بگه جادوگری   عوضش میزایم دختری جامو بندازه تو پنج دری روم بکشه لحاف زری دامادم بگه تاج سری.😁🤣👑👑
2706