1874
2047
عنوان

دخترای مجرد ازمن بشما (هرکی گفته پول مهم نیست گه خورده)

| مشاهده متن کامل بحث + 1818 بازدید | 157 پست
مردا نباید مسئول ارزوهای خانوما باشن به جا ای حرفا اینو یاد بدین هر دو با هم زندگیشونو بسازن

اصلا بحث سره ارزو نیست 

دختر جهزیه میده 

پسرم باید تمام پول خرج کردن موقع مراسمو طبق نظر دختر پیش ببره

اخ اخ اره بخدا، دیروز رفتیم دنبال خونه گشتیم همه اجاره و ودیعه زیاد میخواستن که نداشتیم😞

مهم ترین قسمت عذاب آورش همینه😔😔😔😔😔

اللهم عجل الولیک الفرج💜💜💜💜💜💜💜

علائم کرونا داری؟

از طریق سایت زیر میتونید با 1500 پزشک متخصص آنلاین گفتگو کنی

افرین.  یسریا حقوق برابر میخوان، اما ب اینجا ک میرسه مرد رو غول چراغ جادو میدونن

همین کارا کردن که همیشه خانوما نگاهشون به جیب مرداس و مستقل شدن بلد نیستن

#اهدای عضو_اهدای زندگی من حامی اهدای عضوم    

چرت پرت نگین اولویت پوووووووووووووووولـــــه... 

چرا بزایم پسری جامو بندازه پشت دری روم بکشه پالون خری عروسم بگه جادوگری.. عوضش میزایم دختری جامو بندازه تو پنج دری روم بکشه لحاف زری دامادم بگه تاج سری.😁🤣👑👑
2032

عزیزم من کلی افراد پولدار رو میشناسم که خسیس هستن و با وجود تمکن مالی حاضر نشدن واسه عروس خرج کنن هیچییی

پس اخلاق مهم تره

پول با تلاش بدست میاد

شوهر دوستم بی پول بود ولی چون واقعا صادق و روراسته  حتی همون درامد کم رو هم خرج دوستم میکنه خونه ای که بابدبختی تو حاشیه شهر خریده بنام دوستم میکنه وجونشو میده به خاطر دوستم

عروسکدوزم،عروسکامو میتونید تو تاپیکای قبلیم ببینیدکلاس خاصی نرفتم واینم ادرس کانالمه @roosidolls حمایت شما انگیزمو برای ادامه تضمین میکنه،
کار بر آقاست

اقاس لولو ک نیس😑😂

فقط 35 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ی صلوات محمدی پسندمهمونم کن ..تیکربارداری نیس مال طلاقم دعاکنیدزودتر راحت بشم دلایل طلاقم(کتکم میزد.بددهنی.بی احترامی میکرد.شکاک.بددهن بودمهم ترینش خیانت میکرد مچش چندبارگرفتم😔😏)من ی خانوم۲۳مجرد باتجربه میشم قرار نیست چون دارم طلاق میگیرم ضعیف باشم میخام درس بخونم ادامه تحصیل بدم قرارکلی پیشرفت کنم میخام برم دنبال آرزوهای ک ۶سال ازشون دورشدم من ی تک دخترم ی تک فرزندم من نورچشم این خونم امیدوارم ب همین زودی جدابشم جداشدنم ب صلاحمه الان حس یه زندانی دارم ک آزادی مشروط داره ولی روزی مث چکاوک آزاد میشم ( من قراربودمادربشم ولی علی منوتنهاگذاشت اسمونی موندپسرم هیچوقت ازیادم نمیری جان مادر🥺❤)(من یه دختر روستاییم یک عدد دهاتیم😍❤روستامون سرسبز ترینه )غذای ک میخوری خفت میکنه میتونم بهت آب بدم وهم میتونم بشینم نگات کنم😊...پس حواستوجمع کن....«لا إِلهَ إِلاَّ أَنْتَ سُبْحانَکَ إِنِّی کُنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ» (آيه ۸۷، سوره انبيا) خداگر ز حکمت ببندد دری ز رحمت گشاید در دیگری😃توهمان دردیگر😉
مهم ترین قسمت عذاب آورش همینه😔😔😔😔😔

فقط این نیست، از خرید از خوراک از مهمونی دادن از مسیر خوب برای خونه گرفتن از لباس از همه چی باید زد

صبــر  اوج احترام به حکمت خداست، صبور باش چیز های خوب زمان میبرن
2051

چقد بی ادبانه حرف زدی 

خب شما خودت عقل داشتی چرا به حرف دیگران ازدواج و انتخاب کردی 

بعدم کسی که درامد معمولی داره و اینچنینه بی پول و فقیر نمیگم بهش

من میگم خسیس 

و اینم بدون پول مهم هست 

ولی همه چی نیس

توی ازدواج ملاکای مهمتری هس ک باید در نظر گرفته باشه ن فقط پول 

بعدم شما با این تفکر اگه حتی بیل گیتسم  شوهرت بود اگه ورشکست میشد همین حرفا رو میزدی 

چون ملاک شما فقط و فقط پوله

📣توجه توجه ⚠️😲📣 کسایی که میخوان بچه هاتون ۰۰/۱۱/۲۲ دنیا بیاد 😒نهایت تا پایان امشب وقت دارین کارای اداریشو انجام بدین مدارکتون رو تحویل بدین😁😂طرف تو سوپری ماسکشو کشید پایین 😒دو تا عطسه زد بعد دوباره ماسکشو کشید بالا😐بابا ماسکه شورت که نیست هموطن😑ینی پشمای خفاشای ووهان چین ریخت با دیدن این صحنه😂 ضمن تبریک و خوش آمدگویی به ورود کرونای هندی پیک پنجم میزنیم به سلامتی راج کاپور و سلمان خان 😁عکس سوپ خفاشو به مامانم نشون دادم 🙂میگم مامان ببین این غذا مریضی آورده 😩دراومده میگه 🙄شبیه دلمه های عمت میمونه اونم اسهال میاورد 😐😂الان فهمیدین میخواست پای عممو بکشه وسط یا بیشتر توضیح بده😂🤣😝  در ماه رمضان به کامنت نامحرمان بعد از اذان مغرب پاسخ داده میشود 😊😂 درخواست دوستی ام نبینم 😒که همین تسبیحمو میکنم تو چشات 📿😑😎دختری که اجازه بده داداشش شلوارک بپوشه بره بیرون بی غیرته😝اهل کجایی😃؟ _شیراز😌_ فلکه گازو 😃🤣🤣🤣هارهار هار😒من بی ادب نیستم جون تو 😐 فقط واقعیت رو برات به صورت لخت بیان میکنم 😶😁😝

حق با شماست استارتر ،من یکیو دوست داشتم ک هیچی نداشت ولی خر شده بودم و عاشقش بودم خودم شاغل بودم و وضع مالیم خوب بود حتی لباسشو من میخریدم، ی روز خواهرش زنگ زد گفت داداشم ب دردت نمیخوره حسرت طلا ،تالار ،عروسی ،لباس عروسی ب دلت میمونه اون موقع بهم برخورد ولی بعدش ک با همسرم ازدواج کردم و به همه اینا رسیدم دیدم واقعا چ خواهر دانایی داشته، اینا آرزوی هر دختریه

اصلا بحث سره ارزو نیست  دختر جهزیه میده  پسرم باید تمام پول خرج کردن موقع مراسمو طبق نظر ...

بله اما اگه قرار باشه که تو ای اوضاع همه چیو خانوما بخوان پس پسرا هم میگن ما جهاز کامل و میلیاردی میخوایم . تو ای دوروزمونه یا بابد باهم بسازن کوتاه بیان یا لج کنن و سر ای چیزا دعوا. 

#اهدای عضو_اهدای زندگی من حامی اهدای عضوم    
مردا نباید مسئول ارزوهای خانوما باشن به جا ای حرفا اینو یاد بدین هر دو با هم زندگیشونو بسازن

اینجا مرد غول چراغ جادوئه عزیزم

فقط 5 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اگه با من مخالفی،منو ریپلای نکم....چون قرار نیست جوابتو بدم دلیلیم برای قانع کردن دیگران نمیبینم
دقیقا همینه دخترای گل با این تفاوت که  شما باید دقت کنین شوهر پولدار خسیس از ندار هم بدتره هر م ...

والا من شوهرم کارش آزاده تقریبا ماهی هشت تا ده تومان کار میکنه منتهی چهار ساله زنش هستم خودم هم شاغلم این مرد حتی هنوز یه جفت کفش واسه من نخریده خودم میخرم واسه خودم اون زورش میاد بخره

1718