2733
2734
من نظر خودمو دارم عزیزم و معتقدم به اون چه که خوندم و فهمیدم. ممنون از نطرت

نظر من و شما مهم نیس مهم حرف خداست عزیزم که توی سوره جن کامل توضیح داده در مورد اجنه کافر و مومن 

حضرت علی میفرمایند با انسان نادان بحث نکن چون ممکن است دیگران که از دور شاهد هستند فرق میان تو و شخص نادان را متوجه نشوند .

روح کامرانی نیست .احتمالا از گروه شیاطین تو جلد کامرانی .که زندگی مائده رومیریزه به هم .احتمالا به سمت خواستگارش ترغیبش میکنه ونسبت به زهره بدبینش میکنه .خواستگارش هم آدم درستی نیست .فیلم احتمالا تو این مایه هاست 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من نظر خودمو دارم عزیزم و معتقدم به اون چه که خوندم و فهمیدم. ممنون از نطرت

ممنون از شما 

حضرت علی میفرمایند با انسان نادان بحث نکن چون ممکن است دیگران که از دور شاهد هستند فرق میان تو و شخص نادان را متوجه نشوند .
2731
روح کامرانی نیست .احتمالا از گروه شیاطین تو جلد کامرانی .که زندگی مائده رومیریزه به هم .احتمالا به س ...

درسته

الان اجازه شیطان دست خداست ؟؟ شیطان مهلت داده شده تا روز قیامت اجنه کافر هم به فرموده قرآن از فرزندا ...

بله که دست خداست!

نه پس شیطان واسه خودش یه خدای جداس نعوذبالله!!!!وداره برا خودش فرمانروایی میکنه!معلومه که دست خداست

شیطان از خدا درخواست کرده که بهش عمر ابدی بده تا بنده هاشو به گمراهی بکشونه و خدا برای اینکه بنده های گناهکارش از بنده های درستکارش مشخص بشن و بفهمن کی میتونه رو نفس خودش کنترل داشته باشه این اجازه رو بهش داده و عمر ابدی داده بهش!

خدا اگه بخاد نمیتونه شیطان رو نابود کنه؟!

حرفایی میزنین!

خدا شیطان رو یه وسیله قرار داده برای سنجش بنده هاش همین!

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌱یا مُنتَهَیَ اَلرَّجایا 💫 ای اوج امیدواری ها💫❤️خدایا کمک کن جرئتشو داشته باشم چیزی رو که میتونم تغییر بدم، عوض کنم و چیزی رو که نمیتونم تغییر بدم جرئتشو داشته باشم که بپذیرم.✨️

آره میشع من شنیدم ک دعانویسا انجام میدن 

ی مامانم ک توشهرغریبم و ب شدت باوجود ی بچه دست تنهام و اذیت میشم ی وقتاانقد بچم ازهرلحاظ اذیتم میکنه میشینم ب حال خودم گریه میکنم😭💔براآرامش حالم ی صلوات دوس داشتی بفرس ممنون دوستمپسرم...منو باباعاشقتیم😍قول میدیم بهترین زندگیوبرات درست کنیم😘بدون هیچ کموکسری😊مرسی ک بااومدنت زندگی مارو شیرین کردی🍯تو انرژی مثبت مایی🧲🖇️جون اضافه مایی واسه ادامه این زندگی♾️هرچی آرزوی خوبه مال توووووونازپسرم🧿💙
2738

من کلا تلوزیون نمیبینم این فیلم هم نمیدونم چیه

ولی بله امکانش هست

مامان من دعاش رو بلده یک بار هم داییشو احضار کرده

بعدش که فهمیده خیلی خیلی گناه داره توبه کرده 

خداجونم بابت همه اتفاق های خوب زندگیم ازت ممنونم،هر روز داره زندگیم بهتر  و بهتر میشه ومن شادتر و خوشحال تر ، خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت
خیلی اذیت میشن خیلی براهمین گناه

اگه اینطوریه انجام نمیدم.گناه دارن روحشونم نزارم راحت باشن😂

عاشق سربازی و موتور سواری، کاش پسر بودم حداقل این دوتا رو تجربه میکردم😢یه چپ دست باهوش🙂عاشق جنگی کردن خروس ها با فلفل. البته اگه دزدا بزارن🙃عاشق درست کردن سوت با یه خوشه گندم سبز😁انقدر فضول بودم و تو خاکا بازی میکردم موهامو تراشیدن😶همیشه در حال ولویی✌️😐 لحجه ی ما خیلی شیرینه ولی نمیدونم چرا خودمون بدمون میاد😕  یه نمونش اینه که به کثیف میگیم‌⇦پِچَل😐😐
نظر من و شما مهم نیس مهم حرف خداست عزیزم که توی سوره جن کامل توضیح داده در مورد اجنه کافر و مومن&nbs ...

خب؟میشه بگین چی گفته تو سوره اش؟

گفته من اختیاری رو اجنه های کافر ندارم؟

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌱یا مُنتَهَیَ اَلرَّجایا 💫 ای اوج امیدواری ها💫❤️خدایا کمک کن جرئتشو داشته باشم چیزی رو که میتونم تغییر بدم، عوض کنم و چیزی رو که نمیتونم تغییر بدم جرئتشو داشته باشم که بپذیرم.✨️
بعله میشه😒 بابای من داعم روح احضار می‌کرد  1ماه روح عموش تو خونمون سرگردون بود

سلام.از کجا معلوم راست میگفت؟

دلیل محکم؟

خیلیییی مهم حتما حتما بخونید»هر که در دنیا بیشتر صلوات بفرستد:۱)نزدیک ترین مقام به پیامبر اکرم (ص) را در آخرت دارد.۲)سنگین ترین عمل روز قیامت صلوات است. ۳)تنها چیزی که بعد نماز واجب، روز قیامت(یوم الحسره)مردم حسرت نمی خورند،صلوات است.۴)پیامبر ص:بر من بسیار صلوات بفرستید که آن نور قبر و نورصراط و نور بهشت است.۵)پیامبر (ص)،افراد را به میزان صلواتی که فرستادند می شناسد و شفاعت می کند.۶)خداوند متعال،حضرت ابراهیم (ع) را به دلیل صلوات زیاد فرستادن،خلیل اللّٰه معرفی کرد.۷)در روز جمعه،هیچ عملی بهتر از صلوات نیست و طبق روایات، فرشتگانی هستند که روز جمعه فقط صلوات را در نامه اعمال می نویسند.۸)هر کسی پایان گفتارش صلوات بفرستد،داخل بهشت خواهد شد.۹)هر دعایی که با صلوات همراه نباشد،بالا نمی رود.۱۰)صلوات باعث خشنودی خدا،آمرزش گناهان و دوری از عذاب و استجابت دعا می شود.پس بسیار بگویید: الّلهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ و عَجّل فَرَجَهُم    
2706