2726
میدونستین جن در غالب اون شخص ظاهر میشه؟ خودشونو به هر شکلی که بخوان میتونن در بیارن

اره همون جن تو جنگل بود 

حضرت علی میفرمایند با انسان نادان بحث نکن چون ممکن است دیگران که از دور شاهد هستند فرق میان تو و شخص نادان را متوجه نشوند .
والا یه مقوا داشت حروف فارسی و چند تا عدد اسم شیطان نوشته بود یه استکان و نلوَکی ماژیک چراغا خاموش ...

ماهم عین همین مدل احضار کردیم خیلی بده

ولی یه نفرمونم توقران ایه بود اون میخوند

باید خداحافطی کنی بره نکردبن یکماه مونده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

والا یه مقوا داشت حروف فارسی و چند تا عدد اسم شیطان نوشته بود یه استکان و نلوَکی ماژیک چراغا خاموش ...

جلل خالق😂😂😂😂الکی میگی

عاشق سربازی و موتور سواری، کاش پسر بودم حداقل این دوتا رو تجربه میکردم😢یه چپ دست باهوش🙂عاشق جنگی کردن خروس ها با فلفل. البته اگه دزدا بزارن🙃عاشق درست کردن سوت با یه خوشه گندم سبز😁انقدر فضول بودم و تو خاکا بازی میکردم موهامو تراشیدن😶همیشه در حال ولویی✌️😐 لحجه ی ما خیلی شیرینه ولی نمیدونم چرا خودمون بدمون میاد😕  یه نمونش اینه که به کثیف میگیم‌⇦پِچَل😐😐
2728
به نظرم تصور مائده بود چون این چیزا واقعین نداره خرافاته

احضار روح خرافات نیس میشه واقعا ولی اولا که گناهه،دوما کار هرکسی نیس

طلسم و شگون و اینا خرافاته

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌱یا مُنتَهَیَ اَلرَّجایا 💫 ای اوج امیدواری ها💫❤️خدایا کمک کن جرئتشو داشته باشم چیزی رو که میتونم تغییر بدم، عوض کنم و چیزی رو که نمیتونم تغییر بدم جرئتشو داشته باشم که بپذیرم.✨️
احضار روح خرافات نیس میشه واقعا ولی اولا که گناهه،دوما کار هرکسی نیس طلسم و شگون و اینا خرافاته

روح و نمیشه احضار کرد اجازه اونها دست خداست اما اجنه به جای اونا ظاهر میشن

حضرت علی میفرمایند با انسان نادان بحث نکن چون ممکن است دیگران که از دور شاهد هستند فرق میان تو و شخص نادان را متوجه نشوند .
وایییی روح عمو اذیتتون نمی کرد؟

نه فقط حرف می‌زد 

حالا چطوری حرف می‌زد 

استکان میذاشتن وسط مقوا حرکت می‌کرد روی حروف ها 

مثلا اسم بابام می‌آورد یدفه میزد رو شیطان 

البته یه بار دخترعموم بچه بود اومده بود نصفه شب انجام داده بود روح بابابزرگش ولشون نمی‌کرد اذیت میشدن استاک میشکست و اینا

بابام از شیراز بلیط گرفت رفت تهران همه چی درست شد

خدایی مهربانتر از حدتصور...خودمونیة افتخر🇦🇪❤️
نه راس میگه چون ماهم انجام دادیم

دادی دستمون😂😂

عاشق سربازی و موتور سواری، کاش پسر بودم حداقل این دوتا رو تجربه میکردم😢یه چپ دست باهوش🙂عاشق جنگی کردن خروس ها با فلفل. البته اگه دزدا بزارن🙃عاشق درست کردن سوت با یه خوشه گندم سبز😁انقدر فضول بودم و تو خاکا بازی میکردم موهامو تراشیدن😶همیشه در حال ولویی✌️😐 لحجه ی ما خیلی شیرینه ولی نمیدونم چرا خودمون بدمون میاد😕  یه نمونش اینه که به کثیف میگیم‌⇦پِچَل😐😐
2706