2733
2734
عنوان

مرغ

129 بازدید | 15 پست

خانوما گردونو کمر مرغو چیکارمیکنین مال من همش بی استفاده میمونه راهی هس ک بشه ازش استفادع کردغذای خوشمزه ای بشه؟؟

سلام به هرچیزی که به وقتش می آید..خدایاشکرت..💚

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

سرخ میکنم میخورم یا تو خورشت میریزم 

1400/1/18 دومین فندوق مامان خوش اومدی تو دلم ... 1400/4/9 هلنا قشنگ من دخمل نازم .... یه مامان شاد و پر انرژی که جز شادی و خوشحالی و آرامش پسرم چیز دیگه ای مهم نیست ... خونه بهم ریخته مرتب میشه چای سرد شده رو میشه عوض کرد غذای یخ کرده رو میشه داغش کرد ظرفای نشسته بالاخره شسته میشن اما هیچوقت بچه هامون دیگه ۱ساله یا ۲ساله یا ۳ساله یا ........‌ نمیشن پس از لحظه به لحظه بزرگ شدنش لذت میبرم و سخت نمیگیرم ... پسر کوچولوی من مامان عاشقته  

من گردنو میریزم تو سوپ کمر نمیدونم کجارو میگی اون دنده دنده رو میگی یا اونی ک چسبیده ب رون هر دو رو ابپز میکنم گوشتاشو جدا میکنم

از ی جایی ب بعد آدم هم عاقل میشه هم مهر و محبتش روجا اینکه  پای آدما حروم کنه نثار پای گربه،سگ ها و گلدوناش میکنه.بدون توقع و ب دور از هر آسیبی 
2738

ی خانومه همیجا گف

مهمون داشتم‌ پول نداشتیم

رفته بودی کیلو گردن خریده بود

پخته بود گشتاشو جدا‌کرده بود ریخته بوو تو پلو

دیگ‌سعی میکنم‌کمتر بیام متاسفانه تعداد کسایی ک کسی نبوده رو ادبشون‌کار کنه زیاد شده....اَگع رو اعصـاب مَ راع بِریع 🚶روعــہ جِنــازَط پیــادع رَوےمیڪنَـم👊✌☺ ....... پادشاه جهنم خودت باش نه کارگر بهشت دیگران👍😵
من گردنو میریزم تو سوپ کمر نمیدونم کجارو میگی اون دنده دنده رو میگی یا اونی ک چسبیده ب رون هر دو رو ...

همون دنده دنده ها😂چون پشته بهش میگم کمر

ی خانومه همیجا گف مهمون داشتم‌ پول نداشتیم رفته بودی کیلو گردن خریده بود پخته بود گشتاشو جدا‌کرده ...

چقدباهوش بوده

شوهر من بجز رون و سینه بقیه جاهارو کبابی خورد می کنه مزه دار می کنم میزارم فریزر چون گوشت استخونی تو کباب یه چیز دیگه هست گردن هم نگه میدارم بیشتر ک شد میدم مامانم سوپ میزاره

👑السلام علیک یا صاحب الزمان👑                                        و خدایی که به شدت جبران می کند❤️✨️
چقدباهوش بوده

اره بیچاره خیلی دلم براش سوخت

میگف چیکار کنم هیچی ندارم ن پول ن خوراکی

دیگ‌سعی میکنم‌کمتر بیام متاسفانه تعداد کسایی ک کسی نبوده رو ادبشون‌کار کنه زیاد شده....اَگع رو اعصـاب مَ راع بِریع 🚶روعــہ جِنــازَط پیــادع رَوےمیڪنَـم👊✌☺ ....... پادشاه جهنم خودت باش نه کارگر بهشت دیگران👍😵
2706