2733
2734

اگر تاپیک قبلم رو خونده باشید که درباره درمان تخمدان پلی کیستیک گفتم(تجربه خودم😊) اگه نخوندید حتما بخونید خیلی مفیده. و اینکه منبع حرفام از کتاب natural solutions to pcos نوشته پرفسور مریلین گلن هس ک پیج pcos help bahar هم در اینستا این کتاب و ترجمه کرده و من خیلی جاهایی ک موقعی ک میخوندم نمیتونستم ترجمه کنم از پیج بهار جان کمک گرفتم. بچه ها یه سری از حذف لبنیات تعجب کردید من اینجا براتون میذارم چرا بایدددد لبنیات رو آروم آروم قطع کنید و به جاش از منابع دیگه کلسیم استفاده کنید میگم. 

لطفا اینا رو بخونید👇👇👇

چند تا عکسه

تو چند تا پست گذاشتم بخونید پس😊

این نام کاربری دومم هس 😊😍اینجا میخوام به همه آگاهی بدم ☀️و تونسته باشم کمک هر چند کوچکی به همه مون در بهبودی خودمون کرده باشم 💞🤗دوستون دارم💚حال دلتون همیشه سبز 💚🍃🌿

این نام کاربری دومم هس 😊😍اینجا میخوام به همه آگاهی بدم ☀️و تونسته باشم کمک هر چند کوچکی به همه مون در بهبودی خودمون کرده باشم 💞🤗دوستون دارم💚حال دلتون همیشه سبز 💚🍃🌿

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من نمیتونم قطع کنم 

بزار بمیرم دیگه 

ینی چی شیرینی نخور لبنیات نخور گوشت نخور پس چه کوفتی بخوریم

خاطره زایمانم بچه عجیب ترین موجود دنیاست...می اید،مادرت میکند،عاشقت میکند،رنجی ابدی را دروجودت میکارد،تا اخرین لحظه عمر عاشق نگهت میدارد  وتمام...! بگمانم مادر بودن یک نوع دیوانگی ست، وقتی مادر میشوی رنجی ابدی سراغت می اید، رنجی نشات گرفته از عشق..،مادر که میشوی میخواهی جهان را برای فرزندت ارام کنی،میخواهی بهترین هارا از ان او کنی،وقتی می خزد،چهاردست وپامیرود،راه میرود ومیدود،توفقط تماشایش میکنی وقلبت برایش تند میتپد..❤از دردش نفست میگیرد روحت از بیماری اش زخم میشود،مادر که میشوی دیگر هیچ چیز جهان مثل قبل نخواهد بود،مادر که میشوی کس دیگری میشوی کسی که وجودش پر از عشق وجنون ودیوانگی است..
2731

من ۴ماه تمام  ن لبنیات خوردم  ن غلات  ن میوه  ن مرغ   چوب شدم ینی   ولی تاثیری نداشت  و پری هامم مرتب نشد ک نشد   از بادکش و حجامت و واژینال عسل و روغن مالی رحم   همه کاری کردم   اعتقاد ندارم ب طب سنتی دیگ

من نمیتونم قطع کنم  بزار بمیرم دیگه  ینی چی شیرینی نخور لبنیات نخور گوشت نخور پس چه کوفت ...

عزیزم کی گفته گوشت نخور؟ متاسفم برا هر کی اینو گفته. اتفاقا سرشار از پروتئینه و باید خورد گوشت کم چرب و سالم

2738
من ۴ماه تمام  ن لبنیات خوردم  ن غلات  ن میوه  ن مرغ   چوب شدم ینی   ول ...

عزیزم غلات پیچیده و میوه باید مصرف شه سینه مرغ باید مصرف شه. رژیم کتوژنیک ک نمیخوایم بگیریم

ممنون از مطالبت دوست من کسیت بدی داشت که باید عمل میکرد اما باحذف لبنیات واستفاده از شیربادام برای جبران کلسیم ویه سری کارای دیگه که طبیبش گفته بود کیستی که باید عمل میکرد رو آب کرد

گرکافرو گبر وبت پرستی بازآ،این درگه ما درگه نومیدی نیست،صدبار اگر توبه شکستی بازآ...                          اخطار زبان فارسی نازنین ما رو به نابودی است این زبان عشق،این زبان غزلوار حافظ، سعدی وفرهنگ پرافتخارما. وقتی واژهٔ جاگرفته‌ای در زبان فارسی داریم از جایگزین بیگانه آن واژه خودداری کنیم(مثلا چرا جدیداً به زمان تایم میگید، به چهره فیس؟این نصف فارسی نصف بیگانه اصلا جالب نیست ...)بسیار پسندیده هست اگر به زبان هایی چون انگلیسی،عربی،روسی و...کتاب بخوانیم یا صحبت کنیم اما درجای خودش وبا حفظ آن‌ها، مخلوط زبان‌ها درجای نامناسب فقط باعث آسیب رساندن ونابودی آن ها میشود...بگذاریم شاهنامه،لیلی ومجنون،غزلیات شمش،شیرین وفرهاد،بوستان وگلستان،دیوان حافظ و... نیز برای آیندگان قابل فهم باشد. ♥️این ویدئو راهم ببینیدhttps://uupload.ir/view/video.guru_20220112_104512383_6t28.mp4/

لبینیات واقعا هم برای تخمدان هم بزای خانماخوب نیس چون اکثرخانماایرانی طبع بلغمی دارن ولبنیات خیلی ضرر داره...بادوم بهترین چیزیه ک جایگزین لبنیات میشع وکلسیم اون ازلبنیات هم بیشتره

یه بارفرصت وشانس زندگی تواین دنیابهت داده میشه پس همیشه درلحظه حال باش ولذت ببر.هیچ آینده ای وجودنداره..اگه میخوای روحت تازه بشه ویه حالی به خودت وبدنت بدی حتما مدیتیشن کن..امتحان کن ضرر نداره...شکرگزاری تورو توبالاترین فرکانس قرارمیده پس یادت نره هرلحظه شکرگزارباشی...کمک خواسی درزمینه آرامش ونزدیکی به خدا ومدیتیشن و جهان هستی،درحدتوانم درخدمتم..دوستون دارم دوستای من❤️💙💚💜
ممنون از مطالبت دوست من کسیت بدی داشت که باید عمل میکرد اما باحذف لبنیات واستفاده از شیربادام برای ج ...

البته کیست با این سندرم تاثیر داره ولی متاسفانه لبنیات و همه این چیزا به شدت تو مشکلات تخمدانی تاثیر داره و خیلی به درمان این مشکلات کمک میکنخ💚

من نمیتونم قطع کنم  بزار بمیرم دیگه  ینی چی شیرینی نخور لبنیات نخور گوشت نخور پس چه کوفت ...

اره 

پس چي بخورم خدايا😫😫😫😫

خدايا يجوري كمكم كن كه يادم بره ، چقدررر تو زندگيم اشتباه كردم خدايا تو هدايتم كن 
لبینیات واقعا هم برای تخمدان هم بزای خانماخوب نیس چون اکثرخانماایرانی طبع بلغمی دارن ولبنیات خیلی ضر ...

ممنون خانوما كه اطلاعات خوب ميديد💐🌹

خدايا يجوري كمكم كن كه يادم بره ، چقدررر تو زندگيم اشتباه كردم خدايا تو هدايتم كن 
لبینیات واقعا هم برای تخمدان هم بزای خانماخوب نیس چون اکثرخانماایرانی طبع بلغمی دارن ولبنیات خیلی ضر ...

دقیقاااا برا خانم ها واقعا خیلی ضرره چون بر اساس تحقیقات میتونه حتی باعث سرطان تخمدان بشه هر روز شیر مصرف کردن. خیلی تاتیر بدی روی تخمدان ها داره

2706