2737
2734
عنوان

کیا زبان پایتون بلدن؟؟؟؟

7421 بازدید | 21 پست

چند وقت طول کشید یاد بگیرید؟

دوره کارآموزیتون چقدر طول کشید؟؟

تو عراقی و منم ایرانم سرنوشت چنین رقم خورده   حسین (ع)..............// من ایرانم و تو عراقی چه فراغی چه فراغی💔
html و css رو اول یاد بگیرید بعد برید سراغ جاوا اسکریپت بعدش پایتون تو یوتیوب ویدیوهای خوبی هست

من شروع کردم و پایتون رو انتخاب کردم دوسش دارم به نظرم برای شروع عالیه زبان شیرینیه

زبان بعدی هم دوست دارم جاوا و جاوا اسکریپت  باشه بعد زبان های حوزه c 

تو عراقی و منم ایرانم سرنوشت چنین رقم خورده   حسین (ع)..............// من ایرانم و تو عراقی چه فراغی چه فراغی💔

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من شروع کردم و پایتون رو انتخاب کردم دوسش دارم به نظرم برای شروع عالیه زبان شیرینیه زبان بعدی هم دو ...

بهتره با طراحی وب شروع کنید بعدا برید سراغ پایتون اینو مدرسین زیادی تاکید میکنن باز خودتون میدونید

🤵 کاربر آقا 💔 ندونستم ای بی خبر ز دلم که بی اعتباره وفای تو هم 💔
2728
بهتره با طراحی وب شروع کنید بعدا برید سراغ پایتون اینو مدرسین زیادی تاکید میکنن باز خودتون میدونید

از سئو قبلا شروع کردم نیمه رها کردم چون حواسم به پایتون بود از اول بهش علاقه داشتم سئو و ورد پرس رو به زور می شینم میخونم

اما علاقه هام  پایتون.جاوا.اندروید.ios.katlin

من شروع کردم و پایتون رو انتخاب کردم دوسش دارم به نظرم برای شروع عالیه زبان شیرینیه زبان بعدی هم دو ...

سلام عزیزم... وقتت بخیر. من خودم دارم جاوا کار می کنم ولیرجاوا و جاوا اسکریپت ربطی بهم ندارنا؟ اول باید راجب برنامه نویسی خیلی مطالعه کنید... اگه به برنامه نویسی وب سایت و سرور علاقمندید اول css و html... بعد جاوا اسکریپت و بعد هم پایتون.... اصولی برین جلو که به مشکل برنخورین❤️

من در حد خیلی کم بلدم. یعنی دارم یاد می گیرم. تست نرم افزار با پایتون. ولی وسطاش گیر کردم. داره کم ک ...

پایتون شیرینه به هرحال هرکاری سختی خودشو داره و برنامه نویسی پر از چالشه تمرین و تکرار میخاد

2738
سلام عزیزم... وقتت بخیر. من خودم دارم جاوا کار می کنم ولیرجاوا و جاوا اسکریپت ربطی بهم ندارنا؟ اول ب ...

میدونم ربطی به هم نداره دارم به ترتیب علاقه میرم جلو

چون تا تو کاری علاقه نداشته باشم بکشنم نمیتونم پاش وایسم 

جاوا اسکریپت خودش به تنهایی بازار کار خوبی داره

برنامه ریزی خودم طبق علاقم اینطوره که تا پایان سال لااقل 5تا زبان یاد بگیرم حالا چه تحت وب چه دسکتاپ چه اپلیکشینی 

فرصتای شغلی برای هر کدوم به تنهایی خیلی زیاده

مهم اینه تو هرکدوم مهارت داشته باشی

وگرنه با خوده پایتون میشه کلی درآمد کسب کرد ضمن اینکه جز علایقم هست

الان فقط روی زبانها کار میکنی یا مطالب دیگه مثل الگوریتم و دیتا بیس و شبکه و ... هم میخونی ؟

من الان دارم از صفر تا صد پایتون رو میخونم

میدونم ربطی به هم نداره دارم به ترتیب علاقه میرم جلو چون تا تو کاری علاقه نداشته باشم بکشنم نمیتونم ...

عزیزم سردرگم میشی... دو تا زبان یاد بگیر ولی حرفه ای برو جلو...برای هرکدوم اندازه 5 تا زبان وقت بزار اون موقع میبینی چقدر پیشرفت کردی....راستی دانشجویی؟ 🌸❤️

2706