2726
عنوان

خانمای خوش سلیقه ایده بدین

139 بازدید | 15 پست

خانما شما برا اینکه جنسیت بچه رو به شوهرتون بگین چه مدلی گفتین؟  بجز جشن تعین جنسیت شلوغی 

برا خودمون دو نفر 

لطفا یک ایده بدین چجوری سورپرایزش کنم برا جنسیت بچمون 

خدا دستمو بگیر💙همیشه باهام باش💚

یه جفت کفش مناسب با جنسیتش بزار تو جعبه کادو با یه شاخه گل بده بهش

فرزندم تو هرگز به این دنیا که ارزش دیدن و زیستن ندارد نخواهی امد،و این تنها چیزیست که میتوانی به خاطرش به من افتخار کنی :)*کاربری مال دونفره.یه مجرد و یه متاهل.یه وقتایی سوالا و مشکلات بقیه رو هم میزاریم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ی جفت کفش خوشگل کوچولو (اگ دختره کفش و تل) بخر بذار توی ی جعبه با جواب ازمایشت ی شام خوبم تدارک ببین سر میز شام جعبه رو بده بهش😎

با افتخار تتلیتی✌ توک با همه ب جز من مهربونی ی کمم منو نوازش کن💔  تو ک اروم جونی ی کم تو بغلت این تن خسته رو خابش کن تو ک بخای میتونی ....                                    مثلت ندیدم کاملا حست شبیه من وصله ی جون منی.   آرومه قلبم با تو انگار تو عزیزم خلسه یه روح منی💕جهنم خالیست،شیاطین همین جا روی زمین اند🔥😏😑من و تو باهم فرق داریم 😜 تو دنبال یه تیکه از کیکی 🍰 من دنبال دستور پخت شم😏🙈ن دوست دارم... ن ازت بدم میاد... میانگین که بگیری می بینی مهم نیستی :")
2728

ی بادکنک بگیر اگه دختره داخلش کاغذ رنگی صورتی بزار اگه پسره آبی به شوهرت بگو بترکونه 

واستا ببینم کوش کوش کوش👀 کجا دررفت وووش ووش ووش🤤 چقد ناز بود موش موش موش🤤😲🤩 همه کارا از دم تاپ ناچ😝تاپ ناچ😝 پاره کردم قاچ قاچ قاچ قاچ😂 فردا رو بیخیال تا هست امروز🌺 به هرحال هرسال برگا رنگ میگیرن ی چند ماه سبز🌿آخر با زرد میمیرن🍂تابستون رفت سرما تنمو افتاده کرد❄ توی خماری و صبر عین معتاد کرک🤤 ولی زیر گریه پاییز خیس نمیشیم🌦زمستونم سوییس نریم میریم پیست دیزین🛹 بهارم که هوا ابر فقط بوی خوب داره☁️که داره به ما میگه تابستون توراهه🏝 زندگی میکنیم امروزو انگا فردایی نیست🌙💃نمیخوام برم زوده😃این داستانمونه🌙با تو داغونم خوبه😍🌙💎

جنسیتش چیه؟؟؟

خدا جونم شکرت هزاران بار شکرت که نگاه لطفت رو بهم انداختی🙏خدایا شکرت ک بچم صحیح و سالمه🙏❤خدایا شکرت که صدامو شنیدی۰❤بالاخره منم ۳۰تیرماه ۱۴۰۱ تستم مثبت شد و ۳ هفته بعدش صدای قلب خوشگلش رو شنیدم😍❤مامان فدات بشه ❤🤰🤱خدا جونم صدامو بشنو نوکرتم چیز زیادی نمیخام که فقط ۳_۴ تا بچه خوشگل و صحیح و سالم😍😘🤰🤱🌹🌹 توجه..توجه.. به زودی در این مکان تیکر بارداری نصب میشود😍❤🤰🤰خدایا من دلم بچه میخااااااا🤗🤱🤰 بچه هم دلش منو میخاد🤱🤰🤗 پس بیزحمت خداجون منو بچمو زودتر بهم برسون مرسی عشقم...من سال۱۴۰۰ مامان میشم😍😍😍 سال دیگه اسفند ماه بچم۳ ماهشه😍😍😍

روشیکمت با ماژیک اسم بچرو بنویس....حس شیشم گفت پسره درسته؟؟

پسرم دنیای منه😍😍😍منو باباش میمیریم براش🥰دنیای من تو چشماتون خلاصه میشه خداجونم هر لحضه بیشتر از قبل خوشبختمون کن یه مادردهه هشتادی💞🤱

یه جفت کفش با عکس سونو بذار تو جعبه با گلو شیرینی بفرست محل کارش تحویل بگیره کلی غافلگیر میشهج

فقط 23 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
این روزها دارم با خیال آمدت تصویر میبافم🥰تو حتما برای من یک طالعِ شیرین با طعم دوست داشتنیِ عسل خواهی آورد😍🥹قند عسلم خوش اومدی به زندگیمون❤️

من هنوز مامان نشدم

ولی همش تو تصوراتم اینه دوس دارم وقتی تستم مثبت شد برم ازمایش بدم اوکی بود یه لباس نوزادی با یه دست نوشته از طرف نی نی بنویسم هدیه بدم به شوهرم😍😍😍

مطمئنم ذوق مرگ میشه😍😍

همچین روزی آرزوس🙏🙏🙏🤰🤰🤰😍😍😍

خدا جونم شکرت هزاران بار شکرت که نگاه لطفت رو بهم انداختی🙏خدایا شکرت ک بچم صحیح و سالمه🙏❤خدایا شکرت که صدامو شنیدی۰❤بالاخره منم ۳۰تیرماه ۱۴۰۱ تستم مثبت شد و ۳ هفته بعدش صدای قلب خوشگلش رو شنیدم😍❤مامان فدات بشه ❤🤰🤱خدا جونم صدامو بشنو نوکرتم چیز زیادی نمیخام که فقط ۳_۴ تا بچه خوشگل و صحیح و سالم😍😘🤰🤱🌹🌹 توجه..توجه.. به زودی در این مکان تیکر بارداری نصب میشود😍❤🤰🤰خدایا من دلم بچه میخااااااا🤗🤱🤰 بچه هم دلش منو میخاد🤱🤰🤗 پس بیزحمت خداجون منو بچمو زودتر بهم برسون مرسی عشقم...من سال۱۴۰۰ مامان میشم😍😍😍 سال دیگه اسفند ماه بچم۳ ماهشه😍😍😍
من هنوز مامان نشدم ولی همش تو تصوراتم اینه دوس دارم وقتی تستم مثبت شد برم ازمایش بدم اوکی بود یه لب ...

چی مینویسی لطفا بمنم بگووو😍

خدا دستمو بگیر💙همیشه باهام باش💚
چی مینویسی لطفا بمنم بگووو😍

مینویسم عزیزترین قطعا تو بهترین و مهربونترین همسر دنیایی و مطمعنا بهترین بابای دنیا هم میشی😍

بابا شدنت مبارک عشقم😍

بعد یه کارت پستال میگیرم کودکانه

توش مینویسم سلام بابایی جووونم دوشت دالم خیلی زیاددد

من الان تو شیکم مامانم ۹ ماه دیگه میام تو بغلت مواظب مامانم باش❤❤

میزارمش تو لباس ها و هدیه میکنم میدم بهش😍😍

هر وقت بش فکر میکنم یه متن جدید میا تو ذهنم یادداشت میکنم ان شاالله تو همین ماه ها انجامش میدم

2706