2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

آرامبخش قویه دکتر بمن گفت در صورت اضطراب شدید یک چهارم دوز پایینشو بخور

وزن اولیه:۹۴.۳۰۰🌱 هدف اول ۸۴ 🪴هدف دوم ۷۴🌲 هدف سوم ۶۵🍀وزن فعلی ۶۴.۸۵۰      باردار نیستم تیکر لاغری    شروع لاغری ۱۴۰۱.۷.۷                         💪💪💪🙋‍♀️
آرامبخش قویه دکتر بمن گفت در صورت اضطراب شدید یک چهارم دوز پایینشو بخور

به پسرم ١/٨ قرص شبها داده من از يه روانپزشك ديگه پرسيدم اونم گفت قرص و شروع كن امروز بردمش دكتر خودش كه فوق تخصص اطفال هست اونم گفت اين بچه معلومه خيلي اذيتتون ميكنه قرص و شروع كن

به پسرم ١/٨ قرص شبها داده من از يه روانپزشك ديگه پرسيدم اونم گفت قرص و شروع كن امروز بردمش دكتر خودش ...

قرص ب اون ریزی رو چطور میکنیش ۱ هشتم 

مگه بچت چکار میکنه؟

وزن اولیه:۹۴.۳۰۰🌱 هدف اول ۸۴ 🪴هدف دوم ۷۴🌲 هدف سوم ۶۵🍀وزن فعلی ۶۴.۸۵۰      باردار نیستم تیکر لاغری    شروع لاغری ۱۴۰۱.۷.۷                         💪💪💪🙋‍♀️
نميدونم دادن قرص كار درستيه يا نه 

راستش پسر منم میگن بیشفعاله ولی دکتر طب سنتی گفت دارو نده بهش ذهنش بسته میشه رشد نمیکنه جاشون تنگه تو خونه های ما الان ما اومدیم روستا بچم آروم شده انرژیش خالی میشه 

پسر دختر عمم دارو میخورد الان نمیتونه درس بخونه برا همین من ک دارو ندادم بهش 

توام حوصله خرج بده ببرش تو حمام آب بازی اگر حیاط دارید گل بازی بدو بدو بازی خستش کن

راستش پسر منم میگن بیشفعاله ولی دکتر طب سنتی گفت دارو نده بهش ذهنش بسته میشه رشد نمیکنه جاشون تنگه ت ...

راستيتش من دارو رو شروع كردم ١٨٠ درجه پسرم تغيير كرده خداروشكر ارامش به خونمون برگشته شيطنتش و مثل قبل داره ولي ديگه داد و بيداد و فرياد و عصبانيت نداره

به پسرم ١/٨ قرص شبها داده من از يه روانپزشك ديگه پرسيدم اونم گفت قرص و شروع كن امروز بردمش دكتر خودش ...

عزیزم پسر شما هنوزم کلونازپام میخوره گفته بودین ۱/۸میخوره آخه قرص به اون کوچیکی چه جوری ۸قسمت میکردی ؟

2706