2737
2734
عنوان

از کدوم رفتارای شوهرتون متنفرید؟!😶😶(واس خودم ک جالبه😐)

| مشاهده متن کامل بحث + 3039 بازدید | 201 پست
خیلی مرااااقبمه از لحاظ شکاکی اینا نه ها مثلا کافیه سرما بخورم وااای خدااااا دم به دقیقه آبمیوه&n ...

وای خدااا😍🤩🤩🤩

خوبهههه ک 

از توجه کردن بدت میاد؟😂

فک کنم خوشی زده زیر دلت 

ینی انصافا هیجا نباید از دست شماها راحت باشیم یکاری میکنید از اینجا هم بریم خب برید گم شید بیرون از ...

وااااااا😶

خدای بزرگ و قشنگم کاش میتونستم بابت شکرانه اش دستاتو ببوسم.خدا جونم مراقب دو پرنسسم و باباشون باش،که دنیامن.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای واقعا شوهر منم همینه، جرات ندارم بهش بگم پیاز تو خونه نداریم، یهو میاد خونه با ده کیلو میوه، جرا ...

دقیقا واسه منم همینه😞😞کلافه شدم رسما 

هیچ جوره نمیتونم جلو خرجاشو بگیرم 

وقتی عاشق میشوی👩‍❤️‍👨همه دنیایت محدود میشود در یک نفر😌در نگاهش😻در صدایش...☺️و چه خوشبختم منی که دنیایم خلاصه شده در❤️تو❤️ تویی که بودنت جبران همه نداشته هایم است🤩 دوستت دارم مرد من👩‍❤️‍💋‍👨💋                  sen hep kalbimin en ğüzeı yerindesin  
2731

فوووضولی میکنه 

من کمد سرویس بهداشتیو کلی با دقت میچینم دوباره میرم میبینم تغیرش داده.. این کارش واقعا اشکمو در میارره

کتاب معشوق من است🌼 من هم مجردم هم متاهل.لیسانس روانشناسی دارم و در حال حاظر حقوق می خونم..سی سالمه و دختری هجده ساله دارم.🌻.  بعداز هر شکست از جات بلند میشی، و ادامه میدی؟ پس قهرمان داستان خودتی.💛
2738
وای خدااا😍🤩🤩🤩 خوبهههه ک  از توجه کردن بدت میاد؟😂 فک کنم خوشی زده زیر دلت

نههههه خیلی دیگههه توجه میکنه 

میگه تو گوشیت رمان نخون چشات ضعیف میشه

صبحونه این و بخور اون و نخور

دستم ی مدت درد میکرد سه تا دکتر برد🤐🤐🤦‍♀️

امیدوارم رفتیم خونه خودمون کمتر شه

من  مصی ام،  24ساله،  یک عدد نومزد دارم که بعد از کلییی سختی بهم رسیدیم(همون جمله کلیشه ای) 😅🤷🏻‍♀️ ناقص بودن ضعف ما نیست طبیعت ماست 🤍🌱🦋 سعی میکنم انسان بهتری نسبت به گذشته ی خودم باشم 🌱🦋 نماد من 🦋 اس،  به منظور رشد و تغییر مثبت.  علاقه مند به مطالعه هستم📚 هیچ انسانی کامل نیست خودت رو بپذیر با تمام نقص هایت 💎 زندگیم ازونجایی شروع شد که درک کردم من یه انسان متوسطم هوش متوسط، زیبایی متوسط، پول متوسط و..سعی کردم با همین متوسط بودن بهترین نسخه از خودم باشم 🌱🤍    به خودم آمدم انگار تویی در من بود این کمی بیشتر از دل به کسی بستن بود ❤هرکسی از ظن خود شد یار من 🤍 farfalla🦋
خیلی مرااااقبمه از لحاظ شکاکی اینا نه ها مثلا کافیه سرما بخورم وااای خدااااا دم به دقیقه آبمیوه&n ...

چقدر هم عالی خدا بده از این مشکل ها و دغدغه ها 😐😐 فهمیدید پز زیر پوستی دادن یا نه 🙄🙄🙄🙄

❄ Only G♥D ❄
چقدر هم عالی خدا بده از این مشکل ها و دغدغه ها 😐😐 فهمیدید پز زیر پوستی دادن یا نه 🙄🙄🙄🙄

واقعا پز نبود باور کن تو مخ میره این کارش 

تو شرایط من باشی حرص میخوری 🤦‍♀️🤦‍♀️

من  مصی ام،  24ساله،  یک عدد نومزد دارم که بعد از کلییی سختی بهم رسیدیم(همون جمله کلیشه ای) 😅🤷🏻‍♀️ ناقص بودن ضعف ما نیست طبیعت ماست 🤍🌱🦋 سعی میکنم انسان بهتری نسبت به گذشته ی خودم باشم 🌱🦋 نماد من 🦋 اس،  به منظور رشد و تغییر مثبت.  علاقه مند به مطالعه هستم📚 هیچ انسانی کامل نیست خودت رو بپذیر با تمام نقص هایت 💎 زندگیم ازونجایی شروع شد که درک کردم من یه انسان متوسطم هوش متوسط، زیبایی متوسط، پول متوسط و..سعی کردم با همین متوسط بودن بهترین نسخه از خودم باشم 🌱🤍    به خودم آمدم انگار تویی در من بود این کمی بیشتر از دل به کسی بستن بود ❤هرکسی از ظن خود شد یار من 🤍 farfalla🦋

نه پز نبود،واقعا یه دغدغه اس،شوهر منم همینطوره اعصابم نمیکشه،میره اب بخوره ،یه لیوان برا من میاره،خب من کی ازش اب خواستم،چرا باید وقتی اون اب میخوره منم تشنم بشه.فکر کن دیگه بقیه کاراش چه طوره

خدای بزرگ و قشنگم کاش میتونستم بابت شکرانه اش دستاتو ببوسم.خدا جونم مراقب دو پرنسسم و باباشون باش،که دنیامن.
هرچی میگم‌میگه چشم  ارزوی یه دعوا ب دلم موند😐 البته هنوز نرفتیم زیر یه سقف

شما یه دکتر برو بهت مشاوره بده چگونه دعوا کنید و مرد سالاری روی سرتون باشه ....همش پز زیر پوستی🙄🙄🙄🙄

❄ Only G♥D ❄
واقعا پز نبود باور کن تو مخ میره این کارش  تو شرایط من باشی حرص میخوری 🤦‍♀️🤦‍♀️

من درکت میکنم

2706