2726

شدنیه این کار لطفا کمک کنین

خدایا دمت گرم ولی اخرش نفهمیدم اینجا که هستم تقدیر منه یا تقصیر من❤ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بابام قطع کرد کاش هیچ وقت قطع نمیکرد😭 شدنی هست ولی به سختی

لینک اقدامی های اردیبهشت ۱۴۰۰😍😍😍میریم برا اقدام(اردیبهشت)👪من این ماه مامان میشم وبهترین کادوی تولدم رو از خدا هدیه میگیرم (خرداد)👶تولدم هم گذشت وبی بی منفی شد(تیر)😔یک مرداد هم برای بار سوم کرونا گرفتم و الان تصمیم گرفتم تا زمانی که واکسن کرونا نزدم اقدام رو کنسل کنم(مرداد)😷واکسیناسیون داره سرعت میگیره انشاءالله که نوبت من و همسرم میشه(شهریور) 💉دوز اول سینوفارم رو تزریق کردیم(۱مهر)🚫آخر مهر نوبت دوم واکسنم بود که مشکوک بودم و نزدم😓جان مادر امروز یه نفر بهم گفت خدا به دلی که دریا باشه کشتی میده💔وقتشه که بیایی(۲آبان)💔امروز بی بی چکم یه هاله ضعیف انداخت خدایا واقعی باشه تا تولد همسرم سوپرایزش کنم،ساعت هشت شب بی بی چک زدم مثبت شد(۱۰آبان)😍امروز آزمایشم مثبت شد(۱۳آبان)👪الان سونو ان تی بودم چهره ی قشنگتو دیدم دردونه ی مامان(۱۳دی)👶عزیزدلم امروز دل نگرانت بودم رفتم سونو از حالت باخبربشم ولی گفتن خطر سقط هست گفتن دخملی قربونت بشم مطمئنم سالم میایی بغلم👧(۱۳بهمن)🎀امروز رفتم سونو وزنت کم بود اما من میدونم تو مثل همیشه دختر قوی هستی وکمتر از یکماه دیگه میای بغلمون(۱۲خرداد)😘دخترم قدم سرچشمامون گذاشت🎊(۱۴تیر) https://www.ninisite.com/discussion/topic/6147989/اقدامی-های-اردیبهشت۱۴۰۰
2728
باید دوزشو کم‌کنی بعد یه هفته بکنی به روز در میون یه هفته ی بعد دور درمیون...تا آخر

نفهمیدم چجوری گفتین الان روزی ۴ تا میخوره قشنگ ن غذا میخوره ن حرف میزنه فقط میخابه میخام کم کنه ب خودش بیاد

مطمنی سالمی که مخوای قظع کنی ؟بستگی به دوز دارو داره و اینکه بیماریت چی بوده؟بعضی ها واقعا به قرص نیاز دارن کسانی اصلا مریض نبودن ولی دکترا معتادشون کردن کسانی واقعا مریضن هر دوشون تا اخر عمر باید دارو مصرف کنن

لابد بهتر نشدی

ن اگ اونارو نخوره بهتر میشه نمیدونم چیکار کنم کم بخوره خودشم دوسداره انگار تو این وضعه دلم خونه 

مطمنی سالمی که مخوای قظع کنی ؟بستگی به دوز دارو داره و اینکه بیماریت چی بوده؟بعضی ها واقعا به قرص نی ...

مادرمه من مریض نبود خودش بست ب قرص الانم بعد فوت بابام فقط راه میرفت اصن نمینشست حرفم نمیزد فقط تو اتاق راه میرفت بردیم دکتر خودش عوض کرد داروهاشو الانم میخابه ن ب خونه میرسه ن غذا درس میکنه ن حرف میزنه ن میخوره فقط میخابه قرصارو شب موقع خاب میخوره ۴ تا میخابه میگیم کم کم بزار کنار قبول نمیکنه چیکار کنم

خب دکترت باید تعیین کنه بدنت چ جوری کشش داره بعدبرات برنامه ریزی میکنه.قرص اعصاب حساسه

همسایمون میخورد دخترش گف نزاشتم بخوره الان منم میخام نزارم مادرم قرصارو بخوره ب خودش بیاد انگار این دنیا نیس اصن خیلی ناراختم ولی بلد نیستم چجوری کم کنه بعدم کلا بزاره کنار

مادرمه من مریض نبود خودش بست ب قرص الانم بعد فوت بابام فقط راه میرفت اصن نمینشست حرفم نمیزد فقط تو ا ...

شما دارید بهش ظلم مکنید همچین ادمی باید دارو مصرف بکنه کسایی میشناسم با اینکه مریض نبودن اما دکترها از بچگی بهشون دارو دادن اونا خیلی بدبختن اگه تحت درمان نباشن مثل مرلین مونرو که بنیه قوی داشت میمرن یا خودکشی مکنن پس ترک دازو برای دو افراد خوب نیس

2706