2737
2734
عنوان

دشمن این سی سی تو اینستا چیه

7397 بازدید | 55 پست

چند وقته دنبالش میکنم انگار ی پیجی داره در موردش بد میگه اون پیج میخوام چون میخواستم تبلیغ بدم میخواستگ ببینم پشت سرش چی میگن ای دی پیج ک پشت سرش بد میگن بدید فقط

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تعرفه ش واس تبلیغ چنده الان ؟

اونموقع ک یک میلیونی نشده بود استوری ۱۰ میلیون

حساب کردم از استوری فقط ماهی یک میلیارد درامد داره تازه اونموقع که یک میلیونی نشده بود

حالا چه هنری داره؟یه پیج کاملا بی محتوا.‌

همشم به خودش میگه قوی و فلان وقتی اینو میگه دلم میخواد سرمو بکوبم به دیوار چقد ناشکر اخه 

خیلیی ازش بدم میاد فقط تظاهر و ریا🤦‍♀️

مامانم همیشه به یادتم عزیزدلم...مهربونم زود بود واسه زیر خروارها خاک خوابیدن.....😔
2728
چیه نه کیه

قبلا هی کمپین برگزار میکرد و همکاری میکرد بعدا لو رفت ‌که این کمپین ها کلاهبرداریه و کلاهبرداری میکردن 

مامانم همیشه به یادتم عزیزدلم...مهربونم زود بود واسه زیر خروارها خاک خوابیدن.....😔
اونموقع ک یک میلیونی نشده بود استوری ۱۰ میلیون حساب کردم از استوری فقط ماهی یک میلیارد درامد داره ت ...

واقعا هم بی محتوا نه هنری داره نه چیزی 

برا ارامشم یه صلوات میفرستی🥺🙏
2738
اونموقع ک یک میلیونی نشده بود استوری ۱۰ میلیون حساب کردم از استوری فقط ماهی یک میلیارد درامد داره ت ...

دمش گرم واقعا خوب کاری واسه خودش راه انداخته 

ماهم همش دنبال استخدامیم ☹

قبلا هی کمپین برگزار میکرد و همکاری میکرد بعدا لو رفت ‌که این کمپین ها کلاهبرداریه و کلاهبرداری میکر ...

عجب منم شنیدم البته راست و دروغش نمیدونم سه میلیارد از این کمپین ها به جیب زده

پیجی ک بدگویی میکنه میشناسی صد کا اضافه میکنه حالا فیک واقعی نمیدونم

خیلی پیجا هستن یکی دوتا نیست اخه

ولی اون کمپینش ک دروغ بود و فالور فیک میداد

یکی از اینا هم که گولشو خورد اسمش شیلا کافی هست اون پایینا راجب این کمپینا توضیح داده و پیجش به شدت افت کرد و از این کمپین دروغ سی سی ضربه دید

واقعا هم بی محتوا نه هنری داره نه چیزی 

هنرش فقط قربون صدقه شوهرش رفتنه و پز خونه و ماشین دادن 

خیلی ادم دورو و ریاکاریه

وقتی میگه من قویم دلم میخاد بکشمش...

به جيب نزده بود كه يه ماه تركيه رو عشق نميكرد با حاجي

مامان یه گل پسر خوشتیپ سه و نیم ساله هستم🥰بچه دومم رو بخاطر مشکل دیسپلازی استخوانی توی ۱۸ هفته از دست دادم قسمت نبود مجدد مادر بشم   دوستاي گلم ميشه دعا كنيد همسرم کارش خوب پیش بره و زودتر اسباب کشی کنیم  ♥️ کاش منم یه روزی تاپیک بزنم بگم بالاخره صاحب خونه ششدیم  خب خونه که هیچ الان دیگه ماشینم نداریم خب ماشین  رو خریدیم موند خونه  
پیجی ک بدگویی میکنه میشناسی صد کا اضافه میکنه حالا فیک واقعی نمیدونم

انتی بلاگر 

هیچ چیز از هیچکس بعید نیست پس از همدیگه بت نسازید...😇اگه تینا صدام کنی خوشحال تر میشم💚😁                                    
2706