2733
2734

دوستان شوهرم خودش دست مامانمو میبوسه،منم یه دو سه باری دست مامانشو بوسیدم.

ولی شوهرم زیاد میبوسه،امروز به من میگفت دوست دارم توام مامانمو میبینی دستشو ببوسی.

نمیدونم چیکار کنم،مادرشوهرمم ۴۵ سالشه کلا.

بگو من خوشم نمیاد اگر دوست نداری توهم نبوس

من تورو به کاری که دوست نداری تشویق نمیکنم

تو همه روزای سختی که به من گذشت رو دیدی💐 من همیشه حضورتو تو زندگیم حس کردم❤ یه روز ازت یه پسر خواستم تا حامی و تکیه گاهم بشه و تو بهم دادیش ❤ حالا ازت یه دختر خواستم که مونس و همدمم بشه و بازم تو بهم دادیش ❤ گفتی ان مع العسر یسرا ، فان مع العسر یسرا💐 بابت همسر خوبم، خونه نقلی و پر از آرامشم و این روزای زیبایی که از سختی به آسونی رسوندیم شکرت ❤ حالا من مامان یه آقا پسر خوشتیپ و یه نی نی دختر خانم زیبا هستم 😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

شما دست مادرتو ببوس به همسرتم بگو ببوسه و بگو ازین به بعد دوست دارم توام دست مامانمو ببوسی

با سهمیه وارد دانشگاه میشوند،با رشوه مدرک میگیرند،با رانت به موقعیتی میرسند،با رشوه مجوز میگیرند و مردم بیگناه و از همه جا بیخبرند که تاوان این تسلسل معیوب را با جانشان میپردازند🖤🖤#آبادان_تسلیت

هیچ وقت همچین کاری نکن مادرشوهرت پررو میشه .شوهرت خودش خیلی دوس داره دست مادرشو ببوسه چرا تورو مجبور میکنه کاری که دوس نداری انجام بدی.احترام به بوسیدن دست نیست ازاین حرکتاخیلی بدم میاد

2706