2737
2734

نه جایی میشه رفت نه دعوتی نه مهمونی... خیلی افسرده شدم تو خونه ... دوستام میبینم عکس میذارن تو این اوج کرونا کلی تولد شلوغ میگیرن سفر میرن ... 

میگم اینا خودشونو افسرده نکردن ما ها که رعایت کردیم افسرده شدیم 

به کسیم نمیتونم درد و دل کنم ... بیاید دلداریم بدید 😭😭شما کدوم شهرید؟ جایی میرید؟

خدا تویی که فقط میتونی کمکم کنی❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

تهران 

نه والا بخدا ما هم جایی نمیریم. من دو تا بچه کوچیک هم دارم گاهی وقتا بشینیم تو ماشین یه دور بزنیم بیایم خونه. اونم پسر بزرگم دیگه میگه نمیام همش تو ماشین کلافه میشم طفلی تازه ۵/۵ سالشه

«شب» می رود. این اقتضای «طبیعت» و «حکم» تاریخ است!

چرا اینقد سخت میگیرید ؟ نمیگم بی خیال باش ولی دیگه شورش هم در نیارید .‌

پدر من خیلی محدود میخواست بکنه گفتم کرونا بگیرم دو هفته شاید درگیر بشم ولی با محدودیت های تو ممکنه دوسال قرص اعصاب بخورم راحتم بذار خودم میدونم چیکار کنم . سفر نرفتم ، تو جاهای شلوغ نبودم توهوای آزاد اکثرا بودم و پروتکل ها رو رعایت کردم . به کارامم رسیدم شکر خدا سالمم. 

هیچ  
2738

سخت نگیرید به خودتون ، نه زیادی خودتون و محدود کنید نه زیادی بیخیال باشید ، حالا حالا هست باید باهاش کنار اومد

با دوست پسراتون میرید مسافرت؟ من یبار بابام فهمید با دوست پسرم تلفنی حرف میزنم با نیسان از روش رد شد بعد من و با اسید غسل داد الان پوست ندارم   
چرا اینقد سخت میگیرید ؟ نمیگم بی خیال باش ولی دیگه شورش هم در نیارید .‌ پدر من خیلی محدود میخواست ب ...

اره جای حلوت سر باز که میرم گاهی 

ولی خب ادم خودش ممکنه مربض شه با دوهفته خوب نشه ها 

یا بفیه رو بد مریض کنیم 

دیشب یکی از پدر فامیل هامون‌مرد ... به هر حال ادم میترسه

خدا تویی که فقط میتونی کمکم کنی❤️
اره جای حلوت سر باز که میرم گاهی  ولی خب ادم خودش ممکنه مربض شه با دوهفته خوب نشه ها  یا ...

استرس کرونا از خودش بدتره . اونایی که راحت به کاراشون میرسن ترس ندارن و سالم موندن . بچه که نیستیم به خودمون اعتماد کنیم لطفا . 

هیچ  

تهران هستم

و الان یک سال و دوماه هست حتی مادر و مادر همسرم رو ندیدم

دوتا بچه هام دقیقا آخرین بار بهمن 98 از خونه بیرون رفتند و کلا خونه ایم 

به ندرت من و همسرم محل کارمون میریم و بقیش دورکاری و تدریس مجازی هست 

من معلم هستم، درد فهمیدن و فهماندن و مفهوم شدن همگی مال من است. 
2706