2737
2739

من میخوام لوبیا پلو درست کنم ولی بلد نیستم 

همین الان یه دستور از گوگل گرفتم ببینید خوبه؟؟

شما چطوری درست میکنید ؟؟؟

شماها خیلی خوبید از وقتی که از شماها میپرسم غذاهام خیلی خوب میشه و شوهرم تعریف میکنه 

میشه بگید شما چطوری درست می‌کنید؟؟

یا راهی خواهم ساخت یا ساخی راهم آخ😅😄                         عاقل همه را به پشم خود بسپارد🙈

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من دارچین و زعفرون میزنم خیلی خوب میشه درضمن با سینه ی مرغ دوست دارم

از ی جایی ب بعد آدم هم عاقل میشه هم مهر و محبتش روجا اینکه  پای آدما حروم کنه نثار پای گربه،سگ ها و گلدوناش میکنه.بدون توقع و ب دور از هر آسیبی 
2731
من دارچین و زعفرون میزنم خیلی خوب میشه درضمن با سینه ی مرغ دوست دارم

من زعفرون نمیتونم استفاده کنم

یا راهی خواهم ساخت یا ساخی راهم آخ😅😄                         عاقل همه را به پشم خود بسپارد🙈

پیاز بسرخ با گوشت تفت بده لوبیاهارو هم بریز تفت بده با رب عزیزم من یه گوجه رنده میکنم با زعفرون فراوون بجای رب یکمم پودر گل محمدی خیلی کم میریزم خیلیی عالیو خوش طعمه

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
2738
منم همینجوری درست میکنم عالی میشه. البته رب رو با بقیه مواد تفت میدم نه جدا

اهان باشه ممنون

پیاز بسرخ با گوشت تفت بده لوبیاهارو هم بریز تفت بده با رب عزیزم من یه گوجه رنده میکنم با زعفرون فراو ...

من زعفرون نمیتونم استفاده کنم

من چکدرمه ای درست میکنم

لوبیا ها رو خرد و آب پز میکنم (زیاد درست میکنم و بسته بندی میکنم میذارم فریزرم) 

تو قابلمه پیاز و ادویه و نمک و گوشت چرخی یا تکه ای و رب و سرخ میکنم بعد آب میریزم وقتی گوشتم پخته شد برنج و میریزم توش میذارم آبش کشیده بشه و دم میذارم

اگر گوشتم تکه ای بود تکه ها رو برمیدارم موقع دم دادن با کشمش پلویی میچینم روی پلو

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
من چکدرمه ای درست میکنم لوبیا ها رو خرد و آب پز میکنم (زیاد درست میکنم و بسته بندی میکنم میذارم فری ...

من یک کیلو لوبیا خریدم همشو خرد کنم و استفاده کنم یا زیاده؟؟

2706