2726

شرایط ختم یاسین چجوریه؟

سنی مذهب 🙂خدا جونم شکرت که معجزتو نشونم میدی 😍😍♥️♥️🥰🥰خدایا شکرت😍♥️ تو در پناه خدایی و خدا هرگز دیر نمی کند♥️ خدا هست♥️♥️خدا جونم خیلیییی دوست دارم مهربون ترینی ♥️🥰لطفا واسه رسیدن به حاجتم صلوات بفرستین ان شاءالله حاجت روا شید                                                                               نگفتمت مرو آن جا که آشنات منم در این سراب فنا چشمه حیات منم وگر به خشم روی صد هزار سال ز من به عاقبت به من آیی که منتهات منم نگفتمت که به نقش جهان مشو راضی که نقش بند سراپرده رضات منم نگفتمت که منم بحر و تو یکی ماهی مرو به خشک که دریای باصفات منم نگفتمت که چو مرغان به سوی دام مروبیا که قدرت پرواز و پرّ و پات منم نگفتمت که تو را ره زنند و سرد کنندکه آتش و تبش و گرمی هوات منم نگفتمت که صفت‌های زشت در تو نهندکه گم کنی که سر چشمه صفات منم نگفتمت که مگو کار بنده از چه جهت نظام گیرد خلاق بی‌جهات منم اگر چراغ دلی دان که راه خانه کجاستوگر خداصفتی دان که کدخدات منم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
من تازه چهله یاسین گرفتم واسه سنگینی بخت خواهرم 

چجوریع گلم

همانا بدانیدو اگاه باشید دروغ بگین و تاپیک سرکاری بزنید دروغتونو در میارم خیط میشین😌😏     دکترای حس ششم دارم از دانشگاه اکسفورد ...ولی سوال حس ششمی نپرسین ترو جدتون.... برا حاجتم سوره بقره میخونی؟😐😪                 
هزیزم چیشد ؟؟؟

نمیدونم باشد ۴۰ روز انجام بدم آخر مرغ یا خروس بکشیم بدیم به یه فقیر  اونم گفت خیلی سنیگنه اگه برطرف نشد یه سید بگیم چهله بری کنه 

ملت عشق از همه دین ها جداست عاشقان را ملت مذهب خداست......          گروه آبی💙💙 وزن ۶۵ حدف ۵۵                  
نمیدونم باشد ۴۰ روز انجام بدم آخر مرغ یا خروس بکشیم بدیم به یه فقیر  اونم گفت خیلی سنیگنه اگه ب ...

عزیزم نگران نباش خدا بزرگه منم عین شرایط خواهرتان رو دارم هر خواستگاری میاد نمیشه

۴۰ روز روزی یکبار  ولی من به روش شیخ نخودکی گرفتم. توضیح دادم توی تاپیکای قبلم روشش رو

مرسی عزیزم

سنی مذهب 🙂خدا جونم شکرت که معجزتو نشونم میدی 😍😍♥️♥️🥰🥰خدایا شکرت😍♥️ تو در پناه خدایی و خدا هرگز دیر نمی کند♥️ خدا هست♥️♥️خدا جونم خیلیییی دوست دارم مهربون ترینی ♥️🥰لطفا واسه رسیدن به حاجتم صلوات بفرستین ان شاءالله حاجت روا شید                                                                               نگفتمت مرو آن جا که آشنات منم در این سراب فنا چشمه حیات منم وگر به خشم روی صد هزار سال ز من به عاقبت به من آیی که منتهات منم نگفتمت که به نقش جهان مشو راضی که نقش بند سراپرده رضات منم نگفتمت که منم بحر و تو یکی ماهی مرو به خشک که دریای باصفات منم نگفتمت که چو مرغان به سوی دام مروبیا که قدرت پرواز و پرّ و پات منم نگفتمت که تو را ره زنند و سرد کنندکه آتش و تبش و گرمی هوات منم نگفتمت که صفت‌های زشت در تو نهندکه گم کنی که سر چشمه صفات منم نگفتمت که مگو کار بنده از چه جهت نظام گیرد خلاق بی‌جهات منم اگر چراغ دلی دان که راه خانه کجاستوگر خداصفتی دان که کدخدات منم 
شرایط ختم یاسین چجوریه؟

چهله به یکی از معصومین  تقدیم می کنه  

آیه اول ۷ بار ..آیه ۵۷ سه بار بعد ۱۰۰ صلوات ادامه  جمعه ۱۰۰۰ تاصلوات  سر ساعت مشخص بخونی 

ملت عشق از همه دین ها جداست عاشقان را ملت مذهب خداست......          گروه آبی💙💙 وزن ۶۵ حدف ۵۵                  
چهله به یکی از معصومین  تقدیم می کنه   آیه اول ۷ بار ..آیه ۵۷ سه بار بعد ۱۰۰ صلوات ادامه& ...

مرسی عزیزم ♥🌹

عزیزم نگران نباش خدا بزرگه منم عین شرایط خواهرتان رو دارم هر خواستگاری میاد نمیشه

شما راه دیگه امتحان کردی یا کسی میشناسی که کارش درست باشه چهله بری کنه آخه یکی همین جا گفت دختر خالش ۳۷ سالش بود رفت پیش یکی گفت ۳ روز در میکشی بعد یه خواستگار میاد کار تو اوکی میشه که گفت دخار خالش سه روز گوش درد شد اما بد همونی شد که می خواست

2706