2726
عنوان

آخر این جاریمو میکشم

| مشاهده متن کامل بحث + 1355 بازدید | 76 پست
نه بعد گ‌عگس شوهرمو میذاشت استوری بعدی همیشه عکس شوهر ببو گلابیشو میذاشت و کلی قربون صدقش میرف😐😐😐

خب شما هم پیام بده بهش بگو  دیگه عکس شوهرمنو استوری نکن...میخای خز بازی وعقده فشانی کنی عکس شوهرت کافیه

خدای خوبم،من به رحمتت ایمان دارم...خدایا من خیلی وقته منتظرم...دارم کم میارم 😔

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
از این جاریت هرچه دورتر باشی بهتره حسم میگه زن خوبی نیس

ماهی یبار مجبورم ببینمش اونم خونه پدرشوهرم 

هیچ حرفی هم باهم نداریم نمیدونم جرا انقدر عقده داره

...
والا شما خیلی عجیبی  انشالله همین موقعیت نصیبتون بشه  فقط دلم میخواد تاپیک بزنی

نترس من ب شوهرم و خانوادم اعتماد داریم کسی روی شوهر کسی نظر نداره حالا شاید توی خانواده های شما نظر دارین روی هم ک براتون سخته و نمیتونید تحمل کنید

بیا با اینا بزنش🙂👡👡👡

ایرانم 💔🖤سراپا اگر زرد و پژمرده اییم  ولی دل به پاییز نسپرده اییم💔چو گلدان خالی لب پنجره  پر از خاطرات ترک خورده اییم😔اگر داغ دل بود ما دیده اییم🖤  اگر خون دل بود ما خورده اییم😢💔 اگر دل دلیل است آورده اییم  اگر داغ شرط است ما برده اییم😔🖤اگر داغ دل بود ما دیده اییم🖤 اگر خون دل بود ما خورده اییم😢اگر دل دلیل است آورده اییم💔 اگر داغ شرط است ما برده اییم😢💔🖤
یعنی داری خودتو میگی دیگه؟ دلت میخواد روشنفکر باشی به قیمت بی غیرتی؟؟؟؟؟  

چی میگی تو...

کامنتمو درست بخون بد نظر بده

من میگم از نظر خیلیا این کارا یعنی روشنفکری بی غیرتن فاز روشنفکری برمیدارن.

یعنی چی میگی داری خودتو میگی؟؟؟

نترس من ب شوهرم و خانوادم اعتماد داریم کسی روی شوهر کسی نظر نداره حالا شاید توی خانواده های شما نظر ...

جالبه دو مین پیش داشتی فتوا میدادی زود قضاوت نکنید حالا خودت یه فامیل رو بردی زیر سوال😒😒😒😒

#سیاوش_یزدانی💙
2706