2733
2734
عنوان

ضایع شدم همگی بیاید

237 بازدید | 9 پست

سلام دوستان خواهشا سرزنش نکنید من یه پسره ک همسن خودمه۱۹ رو تو مجازی باهاش اشنا شدم چند روز باهم حرف زدیم بعد من دیگ جوابشو ندادم چون این رابطه همش واسه سرگرمی بود بعدم گفتم ک دیگ ن زنگ بزنه ن پیام بده چند وقت پیش دیدم تو وات پیام داده ولی قبل اینکه سین کنم پیامشو حذویده چند روز پیش دیدم زنگ زده اولش پیام دادم شما؟؟؟ک فک نکنه منتظر بودم پیام بده از اونجا ک منم اشتباه کردم و احساساتی عمل کردم تو تل پیام دادم گفتم زنگ زده بودی گفت ببخشید شماره تو رو نظری سیو کرده بودم همکارمون هم نظری بود اشتباه شد منم گفتم مهم نی و پیوی رو پاکیدم ولی بدجور ضایه شدم میدونم نباید پ میدادم اونم دگ پ نداد فقط موندم که پس چرا شمارمو سیو نگه داشتم حس میکنم سرش شلوغه و به عنوان زاپاس شمارمو نگه داشته

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738
اخه حس میکنم ازش خوشم میاد

دقیقا از چی خوشت اومده؟؟؟ 

آخه چرا با روح و روان و احساسات خودت میخای بازی کنی دختر؟؟ 

کاااش این بهار خدا، خدایی را در حقم تمام کند و تو را به من عیدی دهد. 🌸🌸     دیگه منتظر نی نی نیستم... خداحافظ نی نی. بهار 400