2726
عنوان

یه حس ششمی قوی بیاد😐

| مشاهده متن کامل بحث + 153 بازدید | 42 پست
اه حیف😭تقاص خودشو تقریبی میدونی در چه حدیه مثلا؟دلش حیلی میشکنه؟منو خیلی اذیت کرد خیلی کاری باهام ک ...

اره خیلی بد میده تقاص شو 

با اين شرايط و زندگی كه ما داريم زندگیمون بيشتر فاکچری تا لاکچری    

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
@نوشابا    نوشابا هروقت اومدی اینارو میگی😔ببخشیدا بخدا دیگ مزاحمت نمیشم دیشب اخه خیلی ح ...

عزیزدلم من حس ششمی نیستم تاپیکم جنبه فان داشت اما اگه حالتو خوب میکنه بگم فعلا پشیمون نیست اما بعدا پشیمون میشه و از در دوستی میخواد باهات وارد شه 

من مجردم یه دختر مجرد نمیتونه بچه داشته باشه مریم مقدس که نیستم   انگشتی که درد نمیکنرو گزارش نمیزنن  طرف دماغش قد بادمجون کشک بادمجونه استوری میزاره خدایا مرسی بابت اینهمه زیبایی چش حسودا کور   پولی که ازم گرفده بودی۳ سال پیش خوردی پس نِدادی الان با اون ۵۰ هزار تومن الان جوراب نوک سوزنیم نمیتونم بخرم پولِمو دادی دادی نِدادی طرفم نِیا نِیا وگرنه جرد میدم  نون و پنیر و گِووجه پست میزارم به تَو چه   عاشق تاپیکای جنجالی دیدی تگم کن عین جن بو داده میام  هرکی با اول اسمم تو تاپیکام مشکل داره نِیاد نِیا مگه شلواردو گرفدم التماسد کردم که بیای تو تاپیکم عرض اندام کنی 
عزیزدلم من حس ششمی نیستم تاپیکم جنبه فان داشت اما اگه حالتو خوب میکنه بگم فعلا پشیمون نیست اما بعدا ...

قربونت برم😘زمانشم میتونی بگی؟

مامانم همیشه به یادتم عزیزدلم...مهربونم زود بود واسه زیر خروارها خاک خوابیدن.....😔