2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

چقدر اخیرا دوقلو زیاد شده

خدا ببخششون خیلی نازن 😍😍

تو همه روزای سختی که به من گذشت رو دیدی💐 من همیشه حضورتو تو زندگیم حس کردم❤ یه روز ازت یه پسر خواستم تا حامی و تکیه گاهم بشه و تو بهم دادیش ❤ حالا ازت یه دختر خواستم که مونس و همدمم بشه و بازم تو بهم دادیش ❤ گفتی ان مع العسر یسرا ، فان مع العسر یسرا💐 بابت همسر خوبم، خونه نقلی و پر از آرامشم و این روزای زیبایی که از سختی به آسونی رسوندیم شکرت ❤ حالا من مامان یه آقا پسر خوشتیپ و یه نی نی دختر خانم زیبا هستم 😍

یکم مراعات کن که هفته ات بالاتر بره

گر نگهدار من آن است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد❤از خدا میخوام هیچ بچه ای هیچ کجای دنیا مریض نشه🍂خدا جونم بابت تمام گناه هایی که کردم و تو رو اون لحظه بالاسرم ندیدم توبه 😔 میشه برام صلوات بفرستین که خدا گناهامو ببخشه 😢🥀

زن عمو من دوقلو بارداره داره اونم سی و چهار هفتشه دلش درد میکنهمن و داداشم هم قلو ایم ما سی و هفت  هفتگی به دنیا اومدیم 

من اگه حس کنم یکی ازم ناراحته ممکنه روم نشه ازش بپرسم که چرا ازم ناراحته یا اصن از دستم ناراحت هست یا نه، ولی بعدش انقد بهش خوبی میکنم تا اون ناراحتیه یا هرچی که بوده از ذهنش پاک بشه، اونوقت بعضیا عمدا دل میشکنن، کاش یکم وجدان داشته باشین

فقط استراحت کن اگه هفته بره بالا بچه ها هم رسیده میشن و نیاز به دستگاه پیدا نمیکنن خواهر شوهر من ۳۶ هفته زایید ولی کامل استراحت کرد فقط برای کارهای ضروری بلند میشد 

میشه برای شادی روح پدر و مادرم یک صلوات بفرستید مظلوم از این دنیا پر کشیدن  
فقط استراحت کن اگه هفته بره بالا بچه ها هم رسیده میشن و نیاز به دستگاه پیدا نمیکنن خواهر شوهر من ۳۶ ...

منم برای سرویس بلند میشم ... ولی انقباض دارم خواهرشوهرت درد نداشت اصلا

انقباض

خواهر شوهرم میگفت انقباض داشتم رفتم دکتر گفت باید بستری شی برای سزارین ولی قبول نکردم و با استراحت مطلق دو هفته ی دیگه هم دووم اوردم ۳۶ هفته زایمان کرد

میشه برای شادی روح پدر و مادرم یک صلوات بفرستید مظلوم از این دنیا پر کشیدن