2703
2553

و نسبت ب درآمد ش خیلی کم بهتون میداده 

چکار میکنید 

مثلا ده درامدش بوده گفته چهاره

وماهی پونصد ب خانمش میداده(اونم گاهی منت و غر میزده) 

لطفا صادقانه و با دلیل جواب بدین 

از ته دلم دعا میکنم هرکسی این متن و میخونه هر مشکلی داره حل بشه و آرامش و رفاه کامل داشته باشه.. لطفا شمام دعا کنید من طعم خوشبختی رو بچشم و از زندگی لذت ببرم و گذشته هارو رها کنم🙏🙏🙏🙏

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

صادقانه لهش میکنم

من تمام هستیم را در نبرد با سرنوشت " در تهاجم با زمان آتش زدم ، کشتم" من بهار عشق را دیدم ولی باور نکردم " یک کلام در جزوه هایم هیچ ننوشتم " من زمقصد ها پی مقصودهای پوچ افتادم " تا تمام خوبها رفتند و خوبی ماند در یادم "  من به عشق منتظر بودن همه صبر و قرارم رفت . بهارم رفت . عشقم مرد . یارم رفت
2720

ای بابا 

من کاری ب درامدش ندارم هرچقدربخام بایدبده

آدمک اخر دنیاست بخند آدمک مرگ همینجاست بخند دستخطی ک توروعاشق کرد شوخی کاغذی ماست بخند آدمک خرنشوی گریه کنی کل دنیاسراب است بخند آن خدا که بزرگش خواندی بخدا مث تو تنهاست بخند:)🐥💛

ناراحت میشم و سنگ میشم !!!با لحن جدی بدون گریه زاری میگم باشه تو انتخابت رو کردی صداقت رو توزندگی دوست نداشتی و پنهان کاری کردی!اوکی به منم یاد دادی چطور باشم

❤️خدایا پسرم رو در پناه امن خودت حفظ کن❤️
2714

اون ۶ میلیون و از چنگش در میاوردم هر ماه تا یادبگیره دروغ نگه

نویسنده ها عشق را بزک کرده اند، زشت و زیبا کرده اند،به ان صورت داده اند. هوگو میگوید:بسیاری ادم ها اگر عشق را در داستان ها نخوانده بودند هرگز عاشق نمی شدند./ کاش میشد جایی در پس کوچه های این شهرِشلوغ تورا یافت…مثلا یک عصر دلنشنینِ بهاری، درکافه ای مشرف به رودخانه،هنگام خوردن قهوه ای تلخ چشم در چشم شویم../ یاالله احلامنا بین یدیک.. فحققنا   

مشخصه که یه جای دیگه خرج میکنه واسه همون دروغ میگه.یا به مادرو خواهرش میده یا زن دیگه داره یا کلی دوست دختر داره

انجام پروژه ها و تحقیق های دانشجویی با قیمت توافقی و تحویل در کمترین زمان ممکن

خیلی ناراحت میشدم.. و دنبال دلیل دروغش میگشتم.. آیا اگر حقیقت رو میدونستم میترسید که ولخرجی کنم ؟یا ...

خود من هم مبلغ قرار داده‌ام رو به همسرم نمی‌گم😅 دلیلش هم فقط اینه که دوست ندارم خیلی همه چیزم رو باشه😁به همسرم هم گفتم نپرس ..خودم به وقتش میگم😂😂

ناراحتی داره.ولی من معمولا انقد سوال نمیكنم که کسی مجبور بشه دروغ بگه.چون اکثرذ خانمای اینجا هم اعتقاد به پس انداز مخفی دارن.باید این خقو برا همسرامونم قائل باشیم

اسم کاربری شخصیت کسی نیست سایت هزار تا اسم‌میزنی قبول نمیکنه یدونه اتفاقی رو قبول میکنه.اینجا اومدیم تبادل نظر اگر نمیتونی جوابمو منطقی و درست بدی بدون خیلی حقیرو بدبختی که با اسم کاربری مثلا تحقیرم میکنی.و اینکه بگید مشخصه چه شخصیتی داری برام مهم نیست کسایی که درست رفتار کنن میدونن چه شخصیتی دارم و وجدانم آسوده هست،اینکه اینجا حرف بی ربط بزنی توهین کنی توقع احترام داشته باشی و اگر جواب در شانت گرفتی بپری بهم که بی شخصیتم بازم مهم نیست با این حرفات نمیتونی ناراحتم کنی،بعضی کاربرا منه آرومه به جایی رسوندن دوست دارم بگم چخه
2706