2733
2734

لطفا فقط کسایی ک این شرایطو دیدن یا دارن کامنت بزارن

پسرمم یسال و یماهشه باید کمرشو بگیریم ک بره با واکر هم میرع ولی تنها نه

بلاخره منم دوگانه شدم😐😁😁😁😁میشه برا سلامتی پسرم و خودم دعا کنین؟توروخدا☹😻😻🙈🙈🙉یا یه صلوات😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
تیروئید رو چک کنید حتما

یه ازمایش خون داد البته معلوم شد کم خونی داره

بلاخره منم دوگانه شدم😐😁😁😁😁میشه برا سلامتی پسرم و خودم دعا کنین؟توروخدا☹😻😻🙈🙈🙉یا یه صلوات😘
2738
یه ازمایش خون داد البته معلوم شد کم خونی داره

کی آزمایش داد چند ماهگی

چند قطره اهن میدیش؟ 

پایین امضامو حتما بخونلطفا یه صوات میفرستی واسه اینک به سلامتی و دل خوش شوهرم منتقل شه شهرمون به زودی، خیلی تنهام و بابام کارشون درست شهتوجه توجه👇من به عنوان خواهر یا دوست فقط میگم از همممین امروز نماز اول وقت بخون اصن مهم نیس با چ تیپ با چ قیافه و هرررجووور هستی بخون فقط اول وقت.بعد ببین زندگیت اززز عسل هم شیرین تر میشه.از همممه جهان ارامشش برا وجودت میشه ازته قللبم اینارو گفتم .چهل روز بخون امتحانش ک مجانیه بعد چهل روز دگ نمیتونی از نماز دس بکشی تازه میفهمی زندگی یعنی چی 💓قول میدم بهت
دختر بزرگم چهار دست و پا نرفت و فقط غلط میزد و 18 ماهگی راه رفت و 3  سالگی زبون وا کرد

خودت هیچی 

ولی چه کشیدی از حرفو حدیث مردم

پایین امضامو حتما بخونلطفا یه صوات میفرستی واسه اینک به سلامتی و دل خوش شوهرم منتقل شه شهرمون به زودی، خیلی تنهام و بابام کارشون درست شهتوجه توجه👇من به عنوان خواهر یا دوست فقط میگم از همممین امروز نماز اول وقت بخون اصن مهم نیس با چ تیپ با چ قیافه و هرررجووور هستی بخون فقط اول وقت.بعد ببین زندگیت اززز عسل هم شیرین تر میشه.از همممه جهان ارامشش برا وجودت میشه ازته قللبم اینارو گفتم .چهل روز بخون امتحانش ک مجانیه بعد چهل روز دگ نمیتونی از نماز دس بکشی تازه میفهمی زندگی یعنی چی 💓قول میدم بهت
دختر بزرگم چهار دست و پا نرفت و فقط غلط میزد و 18 ماهگی راه رفت و 3  سالگی زبون وا کرد

پسر منم فقط غلت میزنه ولی زبونشو از پنج ماهگی میگف مامان بابا

الانم بالای ۱۰۰تاکلمه مبگ

همین یسالگی

دکتر بردیش؟ چنتا قطره اهنش میدی

دکتر بردیش؟ چنتا قطره اهنش میدی

راسش تا یسالگی مرتل نمیدادم یموقع میدادم یموقه نمیدادم بعدیسالگیش دارم میدم دقیق

اره دکترم بردم 

2706