2733
2734
عنوان

پرخاشگری

279 بازدید | 30 پست

میگم چرا من هروقت عصبی میشم صدام میره بالا اصلا دست خودم نیس میخوام ک اروم صحبت‌کنم ولی نمیشه یهو تن صدام رفته بالا و شوهرم میگه آروم تر حرف بزن مگه فاصلمون چقده؟بگین چیکار کنم 

منم  بخاطر این اخلاقم خیلی از خودم بدم میاد

قربون خودم برم نه عملیم  و نه فتوشاپم  زشت اورجینالم ادم باس صادق باشه😌😌😌😌😌یارو موهاشو مثل تازه عروس ها رنگ کرده اونوقت واسه ما حرف از مردانگی میزنه 😏😏😏اونی که مثل خر رفته یه روزی مثل سگ بر میگرده👎👎به بعضی ها باید گفت چقدر  بدم که گوه مارو نخوری 😌😌😌😌اگه گوه خوری شغل بود خیلی ها کار آفرین بودن 🤦‍♀️🤦‍♀️بعضی ها مثل دسته ی صندلی سینما هستن معلوم نیست مال تو هستش یا مال بغل دستیت🤔نه حوصله ی ادم های جدید هست و نه توان  تحمل ادم های قدیم کلا ریدییییم 😐😐😐😐😐

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

منم همینطوریم و به خاطر همین تا حالا با چند نفر گیس کشی کردم

👌

قربون خودم برم نه عملیم  و نه فتوشاپم  زشت اورجینالم ادم باس صادق باشه😌😌😌😌😌یارو موهاشو مثل تازه عروس ها رنگ کرده اونوقت واسه ما حرف از مردانگی میزنه 😏😏😏اونی که مثل خر رفته یه روزی مثل سگ بر میگرده👎👎به بعضی ها باید گفت چقدر  بدم که گوه مارو نخوری 😌😌😌😌اگه گوه خوری شغل بود خیلی ها کار آفرین بودن 🤦‍♀️🤦‍♀️بعضی ها مثل دسته ی صندلی سینما هستن معلوم نیست مال تو هستش یا مال بغل دستیت🤔نه حوصله ی ادم های جدید هست و نه توان  تحمل ادم های قدیم کلا ریدییییم 😐😐😐😐😐
2728

عزیزم شما کنترل خشمتون ضعیفه

اول اینکه موقع عصبانیت نفس عمیق بکشید وصبرکنید چن دقیقه

موقع عصبانیت نمیتونیم خوب فکرکنیم و هر حرفی و میزنیم وقتی عصبانی هستید از محل بحث دور بشید مثلا اگر تواتاقین برین تو حال یا برعکس 

اب میل کنید 

سلام دوستان گلم من حامی ترنس ها هستم اونها نجس نیستن .خنده دار نیستن.نشانه آخرالزمان نیستن.اونهاام انسان هستند و مثل ما حق زندگی دارن و ما نباید باخنده های الکی این حق و ازشون بگیریم خنده های ما باعث گریه های شبانه اونها هستش پس بیاین مهربون و حمایت کننده باشیم❤🤝
2738

من هنردرمانی میرم.

مربیم میگه هروقت عصبانی میشی و دست خودت نیست یعنی اون موضوع تاول زندگیته

یعنی از یه زمانی تو وجودت مونده و موضوعاتی ازون قبیل تورو به حدی عصبیت میکنن که رفتارت دست خودت نیست.باید ریشه یابی بشه و حل بشه.

البته شما فکر کنم مشکلت اینه که زود جوش میاری😁

همیشه تا ۱۰ بشمار نفس عمیق بکش .بعد ببین اصلا ارزشش و داره که انقدر پرخاش کنی و خودت و اذیت کنی

خدایا شکر به خاطر فرشته های کوچولوم هانا جون و آریا جون

نفس عمیق نفس عمیق نفس عمیق

دوری از مسائلی که باعث پرخاشگری میشه

اگر بدانید که مردم به یک سردرد معمولی خود هزاران بار بیشتر اهمیت می‌دهند تا خبر مرگ من و شما، دیگر نگران نخواهید شد که درباره شما چه فکری می‌کنند...  

من خیلی زود جوش میارم تحمل هیچ حرفی ندارم تا عصبی میشم بدنم میلرزه و صدام میره بالا یعنی اون لحظه هرکی باهام بحث کنه رو له میکنم برعکس شوهرم خیلی ارومه و انگار من مردم اون زن خیلی خجالت میکشم حین عصبانیت چیزی معلوم نیس از خودم ولی چند وقت بعدش یادم میاد چجوری حرف زدم باصدای بلند داد زدم از خودم بدم میاد

ولی من از خودم بدم نمیاد

خوشبحالت من ادم خوش اخلاقی ولی وقتی بحثی بشه که منو اذیت کنه همچین عصبانی میشم و صدام میره بالا  که بابام بهم میگه باز شمر ملعون شدی تو دوران عقدم با شوهرم  بحثم شد صدام رفت بالا شوهرم یه هفته قهر بود که چرا تو خیابون سلیطه شدی آبروم رفت جلو ملت همه نگاهمون کردن

2706