2733
2734
عنوان

کیا تو بارداری قند خونشون بالا بود

| مشاهده متن کامل بحث + 772 بازدید | 39 پست
تو برگه آزمایشم نوشته بعد صبحانه و ناهار باید زیر ۱۴۰ باشه  واسه من فقط دو ساعت بعد ناهار ۱۴۸ ...

انشالله که به سلامت این دوران رو سپری کنی 

اگه راجع به معنیه نام کاربریم براتون سوال پیش اومده باید خدمتتون عرض کنم که من یک عدد کورد میباشم و هناسگم در زبان کوردی به معنای نفسم میباشد  
قندتون چند بود خانومی؟

مال من خیلی بالابود تا۱۸۶ میرفت..

ماله شما ک زیاد نیس میتونی بارژیم خوب کنترلش کنی.

حالِ دِلم خوبه چون خُدا باهامه  وگرنه                                 میدونم دَرد از هر طرف دَردِ☘🥀                                             عضو گروه آبی💙وزن اولیه۷۶💙وزن هدف۷۰                             به امیدموفقیت🖐

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تو برگه آزمایشت رنج مجاز رو چقد زده؟ الان چند هفته ای؟ راست میگه همسرت استرس قند رو بالا میبره ...

مثل برا شما۱۴۰زده اما دکترم خیلی سخت گیره میگه باید زیر۱۲۰برسونی

پیاده روی میکنم اما با وجود کرونا کمتر بیرون میرم

الان آخرای نوزده هفته ام گلم

اگه راجع به معنیه نام کاربریم براتون سوال پیش اومده باید خدمتتون عرض کنم که من یک عدد کورد میباشم و هناسگم در زبان کوردی به معنای نفسم میباشد  
مال من خیلی بالابود تا۱۸۶ میرفت.. ماله شما ک زیاد نیس میتونی بارژیم خوب کنترلش کنی.

به امید خدا مرسی عزیزم که وقت گذاشتی

2728
بعد رابطه  كلا چند روز بعد از رابطه جواب درست نشون ميده آزمايش خون بارداري؟ كيت چطور؟ ممنونم ا ...

جالب بود گلم.معلومه کم سن وسالی!!

ولی جواب ازمایش بارداری معمولا ۱هفته بعداز تاخیر پریود میگیرن وجوابش۲ساعت بعدمیدن.

حالا اگ زمان تخمک گذاریتون رو میخاین بدونین ک چ زمانی اقدام کنین از کیت تخمکگذاری از داروخانه تهیه کنید.

حالِ دِلم خوبه چون خُدا باهامه  وگرنه                                 میدونم دَرد از هر طرف دَردِ☘🥀                                             عضو گروه آبی💙وزن اولیه۷۶💙وزن هدف۷۰                             به امیدموفقیت🖐
قرباتت دکتر من گفت روزی یه تخم مرغ بخور و نان جو فقط باید میخوردم

من انقد نون جو خوردم تو ویار دوران حاملگیم دلمو زد الان فقط سنگک میخورم

مثل برا شما۱۴۰زده اما دکترم خیلی سخت گیره میگه باید زیر۱۲۰برسونی پیاده روی میکنم اما با وجود کرونا ...

چقد زود تشخیص دادن برات 

من ۲۶ هفته فهمیدم بعد تست گلوکز 

ایشالا چیزی نمیشه نگران نباش

جالب بود گلم.معلومه کم سن وسالی!! ولی جواب ازمایش بارداری معمولا ۱هفته بعداز تاخیر پریود میگیرن وجو ...

نه بابا خير سرم ٣٥ سالمه متاهلم 😂 ميدونم بايد ادم صبر كنه ببينه اگر پريود نشد بره تست بده 

براي دوستم ميخوام ازم پرسيد، چون اون نميخواد باردار بشه، منم زودتر از اين بازه كه تو ذهن خودم بود رو ديگه بلد نبودم😁 

خدايا يجوري كمكم كن كه يادم بره ، چقدررر تو زندگيم اشتباه كردم خدايا تو هدايتم كن 
2738
چقد زود تشخیص دادن برات  من ۲۶ هفته فهمیدم بعد تست گلوکز  ایشالا چیزی نمیشه نگران نباش

آخه چون تو چکاپ اولیه بارداریمم دو ساعته به اصرار خودم انجام دادم و لب مرز بود برا همین از اول تحت کنترل بودم چون ارثی قند داریم خواستم از اول بدونم اوضاع از چه قراره  

نه بابا خير سرم ٣٥ سالمه متاهلم 😂 ميدونم بايد ادم صبر كنه ببينه اگر پريود نشد بره تست بده  بر ...

🤣🤣