2733
2734
عنوان

کیا تو بارداری قند خونشون بالا بود

777 بازدید | 39 پست

فعلا دارم با روزی یه دونه متفورمین و رژیم کنترل میکنم همش نگران نی نی هستم از یه طرف هم با این حجم کم از غذا که میخورم همش گرسنه و ام و وزن اضافه نکردم الان تو بیست هفته ام دلم بستنی میخواد  

اگه راجع به معنیه نام کاربریم براتون سوال پیش اومده باید خدمتتون عرض کنم که من یک عدد کورد میباشم و هناسگم در زبان کوردی به معنای نفسم میباشد  
منم😭🤧

وای خیلی سخته من ناشتام زیر۹۲ هست اما دو ساعت بعد غذام بالا میره متاسفانه شما چطور؟

اگه راجع به معنیه نام کاربریم براتون سوال پیش اومده باید خدمتتون عرض کنم که من یک عدد کورد میباشم و هناسگم در زبان کوردی به معنای نفسم میباشد  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
وای خیلی سخته من ناشتام زیر۹۲ هست اما دو ساعت بعد غذام بالا میره متاسفانه شما چطور؟

منم بعد ناهارم میره بالا 

انسولین میزنم 

بعد ناهار چنده قند خونت؟ 

منم با غذا سیر نمیشم ک بجاش میوه و آجیل میخورم

بادوم بگیر روزی ۷ تا دونه بخور خیلی مقویه 

2738
چرا بهت انسولین نداده؟انسولین بده فک کنم بتونی وقتی میزنی همه چیز بخوری

باور کن خودمم دیگه به این نتیجه رسیدم که انسولین بزنم راحت شم حالا مطمئنا بزودی دوباره باید چکاپ بدم بالا بود میگم انسولین بده خسته شدم نی نی گناه داره اینجوری

منم بعد ناهارم میره بالا  انسولین میزنم  بعد ناهار چنده قند خونت؟  منم با غذا سیر ...

والا تو آزمایشم دوساعته۱۲۲شد اما تو خونه میگیرم بس که استرسی میشم یه وقتا تا ۱۳۰هم میره شوهرم دیگه دستگاهمو قایم کرده میگه از استرس بدتر میره بالا نگیر تا وقت آزمایشت

خانما ازمايش بارداري يك هفته بعد بديم جواب ميده؟

بله

نه بابا همه چی نباید بخوره من انسولین میزنم رژیمم باید رعایت کنم 

شما قندتون چند بود که انسولین میزنین؟

منم تو بارداریم قندم بالا بود ک خداروشکر با رژیم درمانی خوب شدم..

انسولین چیزخوبی نیس دوست عزیز..تامیتونی چیزای مقومی مثل میوه وسبزی واجیل بخور واس نی نی بهتره

حالِ دِلم خوبه چون خُدا باهامه  وگرنه                                 میدونم دَرد از هر طرف دَردِ☘🥀                                             عضو گروه آبی💙وزن اولیه۷۶💙وزن هدف۷۰                             به امیدموفقیت🖐
نه بابا همه چی نباید بخوره من انسولین میزنم رژیمم باید رعایت کنم 

بستگی به قند اون مواد عذایی داره.محاسبش میکنه براساس اون میفهمه چند واحد انسولین  باید بزنه و میتونه بخوره هرچی ک خواست

تیکر تولد یکسالگی دخترم💋👨‍👩‍👧
2706