2737
2739

تازه برگ‌شتم

الحمدالله همه چیز خوب بود و رحمت خدا شامل حالم شده😍😍😍

خدایا به امید خودت....نه بنده های بیخودت☺✌️           واینک برچهره ی دلربای مهدے💙 صلواااات!!!!!بر محمد و آل محمد صلواااات!!! بازم صلواااات !!! اصن امضامو دیدی هی صلوات بفرست☺😅😊آیا بد کردم خواستم ثواب کنی؟؟😊جواب خیر است😅صلواتات ک تموم شد ریپ بزن از امضام تعریف کن تا بقیه ام ثواب کنن😂#بخیل نباشم

به به خدا روشکر من 20هفته میرم

انجا یک قهوه خانه بود ٫اما ننشستم به نوشیدن دوتا استکان چای  چرا ؟ دنیا خراب می شد اگر دقایقی آنجا می نشستیم و نفری یک استکان چای میخوردیم ؟  عجله٫٫همیشه عجله !!!!کدام گوری میخواستم بروم؟من به بهانه رسیدن به زندگی ٫همیشه زندگی را کشته ام

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

سلام به همه مامانا..انشاءالله به خوبی وخوشی زایمان کنین🌹🌹میشه برای منم خواهرانه دعاکنین که خدابه ماهم زودی نی نی بده..ممنون

سلام شماکه داری امضای منومیخونی میشه برای رسیدن به حاجتم یه توحیدبخونی و3تاصلوات بفرستی   من هنوزنی نی ندارم این اسم کاربریمم به این دلیل گذاشتم که درآینده ای نزدیک من وعشقم مامان وبابایه یه 3قلوخوشکل میشیم      واین تیکربارداریم نیست تیکررسیدن به آرزومه    
سلام به همه مامانا..انشاءالله به خوبی وخوشی زایمان کنین🌹🌹میشه برای منم خواهرانه دعاکنین که خدابه م ...

ان شاالله خدا. خیلی زود حاجت دلتو بده

چند وقته اقدامی؟؟

دِل نَزد تو اَست  اَگَر چِه دوری زِ بَرَم...♥️💙
چرا ۲۰ هفته؟بهترین زمانش ۱۸ هفته و سه روزه

همه چیزش تشکیل میشه تا 22هفته وقت داره

انجا یک قهوه خانه بود ٫اما ننشستم به نوشیدن دوتا استکان چای  چرا ؟ دنیا خراب می شد اگر دقایقی آنجا می نشستیم و نفری یک استکان چای میخوردیم ؟  عجله٫٫همیشه عجله !!!!کدام گوری میخواستم بروم؟من به بهانه رسیدن به زندگی ٫همیشه زندگی را کشته ام
2738
دیگ ۲۰ هفته اجازه سقط نمیدن

کلا اجازه سقط نمیدن بعد چهارماه

کلا اجازه سقط نمیدن بعد چهارماه

میدن گلم تا وقتی ک ۱۹ هفتت پر شه .وگرن ۱۸ هفته نمیفزستادن انومالی.نصف کسایی ک سقط کردن بعد انونالی سقط کردن بخاطر شکاف کامو دستوپای کوتاهو نداشتم کلیه و اینجور چیزا.البته منک اهل سقط کردن نبودم خودم خدایی نکرده اگرم چیزیش یود ولی گفتم ب شما بگم ک بعد ۲۰ دیگ نمیشه.انشااللله ک نی نیت سالمو سلامت باشه

تیکر تولد یکسالگی دخترم💋👨‍👩‍👧
میدن گلم تا وقتی ک ۱۹ هفتت پر شه .وگرن ۱۸ هفته نمیفزستادن انومالی.نصف کسایی ک سقط کردن بعد انونالی س ...

نمیدونم دکتره گفت 20 هفته برو توکل به خدا انشالله که سالمه

به به خدا روشکر من 20هفته میرم

من امروز 18 هفته و 6 روز بودم طبق سونو قبلی

امروز گفت 19 هفته و یک روز

خدایا به امید خودت....نه بنده های بیخودت☺✌️           واینک برچهره ی دلربای مهدے💙 صلواااات!!!!!بر محمد و آل محمد صلواااات!!! بازم صلواااات !!! اصن امضامو دیدی هی صلوات بفرست☺😅😊آیا بد کردم خواستم ثواب کنی؟؟😊جواب خیر است😅صلواتات ک تموم شد ریپ بزن از امضام تعریف کن تا بقیه ام ثواب کنن😂#بخیل نباشم
نمیدونم دکتره گفت 20 هفته برو توکل به خدا انشالله که سالمه

جنسیتو تو غربالگری اول بهت گفت یا حدس میزنی پسر باشه؟؟

من امروز 18 هفته و 6 روز بودم طبق سونو قبلی امروز گفت 19 هفته و یک روز

منم ان تی 3روز افتاده بود جلو مثلا 11هفته و 6بودم میگفت 12هفته و 2روز. 16هفته ام باز 2روز انداخت جلو 

2706