2410
2553
عنوان

لطفا نظر بدین

112 بازدید | 15 پست

سلام دوستان من میخوام گوشی بخرم امسال میرم تو 14 سال تا 6 میلیون گوشیه خوبی میشناسین که :
دوربینش خوب باشه
اثر انگشتش کنار گوشی باشه
فیلم ها و بازی ها رو خوب نشون بده
خودم گوشی هواوی y9s v رو میخوام بخرم ولی پدرم میگه a31 کدوم خوبه ؟؟؟
گوشی های دیگه هم میشناسین معرفی کنید  

هر چقدم به خودت برسی باز به من نمیرسی

شائومی پوکو x3

❌❌ لطفا از من سوال حس ششمی نپرسید و توی تاپیک های حس ششم منو تگ نکنید ❌❌{‌الهم صل علی محمد و آل محمد}🥰✨                                           الان ک اینو دیدی صلوات فرستادی(: ثوابش هم برا من هم برا تو  قطعا نگه داشتن حرمت شخصی که بهش علاقه داری از صدبار بیان دوستت دارم بهتره

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

پدرت میگه بهتره

._. استادمون‌میگفت‌:ماشینو‌که‌طراحی‌میکنن یه‌آینه‌کوچیک‌میزا‌رن‌واسه‌‌نگاه‌کردن‌به‌عقب یه‌شیشه‌بزرگ‌میزارن‌واسه‌دیدن‌جلو همونقد‌ر محدود‌به‌گذشته‌نگاه‌کنید نگاهتون‌به‌جلو‌باشه!"میفهمین‌کِه‌چی‌میگم.. #زندگی‌ذره‌کاهیست که‌کوهش‌کردیم... مامان یه پسر کوچولو هستم^^
خودت داری؟

دختر داییم داره راضیه.

من نوت ۹ پرو دارم

❌❌ لطفا از من سوال حس ششمی نپرسید و توی تاپیک های حس ششم منو تگ نکنید ❌❌{‌الهم صل علی محمد و آل محمد}🥰✨                                           الان ک اینو دیدی صلوات فرستادی(: ثوابش هم برا من هم برا تو  قطعا نگه داشتن حرمت شخصی که بهش علاقه داری از صدبار بیان دوستت دارم بهتره
2714

شیائومی اصلاااااا نگیر من ک راضی نیستم ازش

دیگر از رفتن به دکتر زنان متنفرم اصلا خاطرات خوبی ندارم هر چه خاطره است یاس و ناامیدی است دست خودم نیست هر بار که با تست منفی روبرو میشوم تمام آرزوهایم یکباره خاموش میشود،تا به کی اینهمه صبر؟؟ خسته ام از نگاه های پرسش گر دیگران 😔خدا کاری بکن🙏

نوت ۹پرو الان هفت و نیمه

نوت۹اس بخر همون تقریبا ۶تومنه دوربین فقط با پرو فرق داره ولی کیفیتش خیلی خوبه

تاچ انگشتشم بغل صفحه است

عاشقم اهل همین کوچه بن بست کناری که تو از پنجره اش پای به قلب من دیوانه نهادی👩‍❤️‍👨💘
من چنروزو شیائومی پوکو ایکس تری گرفتم فعلا تازه گرفتم ولی دوربینش عالیه البته شد ۷۲۰۰

حالا رو قیمت حساس نیستم ولی شیائومی هم نمیخوام بگیرم
ممنون

نوت ۹پرو الان هفت و نیمه نوت۹اس بخر همون تقریبا ۶تومنه دوربین فقط با پرو فرق داره ولی کیفیتش خیلی خ ...

شیائومی قطعش پیدا نمیشه

شیائومی قطعش پیدا نمیشه

البته باید اینم درنظر بگیری که از لحاظ سخت افزاری محکمه و ندرتا خراب میشه و من تا حالا شیائومی ندیدم خراب شده باشه

عاشقم اهل همین کوچه بن بست کناری که تو از پنجره اش پای به قلب من دیوانه نهادی👩‍❤️‍👨💘
2706